• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ניהול מדיה חברתית עם מלגה

קרן טובול בשיתוף עם UTECH מחלקת מלגות לצעירים בנגב שיירשמו ללימודי ניהול מדיה חברתית

תמונה: המכללה הטכנולוגית

שיתוף פעולה חדש בין קרן טובול לקידום החינוך והמצוינות ל – UTECH בית הספר לדיגיטל שפועל במכללה הטכנולוגית באר שבע בשיתוף עם קבוצת ווב מדיה גרופ ועמותת יוצרים ברשת. במסגרת שיתוף הפעולה יחולקו לצעירים תושבי הנגב 10 מלגות מלאות לקורס הדגל של בית הספר – 'מנהלי מדיה חברתית'. המלגות שיחולקו יהיו למחזור הרביעי שייפתח ב – 7.1.2019 . עד היום סיימו כ – 60 צעירות וצעירים את הקורס, מרביתם השתלבו בתעשיית הדיגיטל המבוקשת שנמצאת בצמיחה מתמדת באזור הנגב ובכלל.

המלגה מיועדת לצעירים מהדרום, בוגרי שירות צבאי מלא ושאינם יכולים לממן את הלימודים בעצמם. יום חשיפה לקורס ולתוכנית המלגות יתקיים ביום ב' 9.12 בשעה 17:30 במכללה הטכנולוגית באר שבע. ניתן להירשם ליום החשיפה באמצעות אתר המכללה או אתר UTECH בית הספר לדיגיטל .

קורס מנהלי מדיה חברתית מיועד למי שרוצה להשתלב באחת מחברות הפרסום או בתפקידי דיגיטל ושיווק בארגונים הגדולים. הקורס כולל סקירה של עולמות הפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, קידום – אורגני וממומן, כתיבת תוכן, קופירייטינג וכלים יישומיים לניהול המדיה החברתית. הלימודים מתקיימים במרחבי לימוד טכנולוגיים חדשניים במכללה הטכנולוגית בבאר שבע. בית הספר פועל בשיתוף עם משרדי הפרסום המובילים בדרום עימם גם מתקיימים קשרי השמה בכל הקשור לבוגרי בית הספר. 

המשנה למנכ"ל המכללה יעקב דור סיפר כי שיתוף הפעולה עם קרן טובול הוא בשורה אמיתית לצעירות ולצעירים בנגב "אנו רואים בבירור את נתוני ההשמה הגבוהים של המחזורים הקודמים ואת הצמיחה הגדולה בתחום הדיגיטל במטרופולין באר שבע. העובדה הזו בשילוב עם המלגות שיחולקו על ידי הקרן מציעה הזדמנות אמיתית לצעירות ולצעירים בנגב שרוצים לרכוש מקצוע מבוקש בזמן קצר יחסית ובאופן מקצועי ומקיף. אני מודה לקרן טובול על השותפות החשובה הזו".

מנכ"ל קבוצת ווב מדיה גרופ קובי סלע אמר כי "היתרון הכי גדול של קורס מנהלי מדיה חברתית הוא היכולת להשתלב בתעשייה מבוקשת עם שכר גבוה באופן יחסי מהממוצע לאחר הכשרה מקצועית ממוקדת וקצרה של מספר חודשים. בגלל השינויים התכופים בעולם הדיגיטל הלימודים מתעדכנים כל הזמן והופכים את הבוגרים הטריים לנכס משמעותי עבור חברות הדיגיטל בארץ".

תגובות

End of content

No more pages to load