• 04 אפריל 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דנילוביץ' גייס 300 מיליון דולר להבאת צעירים יהודים ללמוד בב''ש

ראש עיריית באר שבע בישר הערב על השקעה חסרת תקדים שמטרתה הבאת צעירים יהודיים מהעולם ללמוד שנה בקמפוס מיוחד שיוקם למענם בב''ש

לקראת הקמתו של הקמפוס לצעירים יהודיים בב''ש (צילום: פייסבוק)

ראש עיריית באר שבע פרסם הערב הודעה, מסיורו בארצות הברית, על פיה גייס תרומה בסך 300 מיליון דולר לטובת הקמת קמפוס מיוחד שיוקם בבאר שבע, המיועד לצעירים יהודיים מרחבי העולם, שילמדו שנה אחת בבאר שבע.

''יד ביד במסע הלאומי לפיתוח הנגב, יחד עם השותפים המדהימים שלנו מה-jnf ארצות הברית. ה-jnf ארצות הברית הוא כיום אחד הארגונים הגדולים והמשפיעים, שלקח על עצמו להגשים את הציונות בת זמננו: פיתוח וחיזוק הנגב והגליל, בראייה אסטרטגית לביסוסה של מדינת ישראל'', אומר הערב ראש עיריית ב''ש.

''כמה אנרגיות, מאמצים ומשאבים שהם מגייסים לטובת המשימה הלאומית החשובה. במרחק אלפי מיילים ממדינת ישראל (בקצה השני של העולם), נמצאים יהודים עם לב חם ונשמה ענקית, שכל מטרתם לחזק את המדינה האהובה של כולנו. פרוייקט הדגל הבא שהם מובילים: הקמפוס הטכנולוגי-החינוכי הבינלאומי בבאר שבע, בהשקעה של 300 מיליון דולר (שלוש מאות מיליון דולר), שעתיד להביא צעירות וצעירים יהודים מכל העולם, ללמוד שנה בבירת הנגב. מדובר בקמפוס שיחבר בין מערכת החינוך בבאר שבע, המוסדות האקדמיים, פארק ההיי טק והכי חשוב, יחבר בין האנשים, בני האדם, והזיקה שלהם לישראל. תודה, עם המון הערכה ל-jnf ולמנהיגים המובילים את החזון: סול ליזרבאום וראסל רובינסון. תודה משפחה יקרה!''.

תגובות

End of content

No more pages to load