• 06 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יומיים לפני הפריימריז, נתניהו חיבק בחום את באר שבע

ראש הממשלה הסתער על בירת הנגב, בכינוס שנערך באולמי WE. באי הכנס הישוו בין נתניהו לדרייפוס ושאגו ''ביבי מלך ישראל''. נתניהו תקף את מתנגדיו ובראשם התקשורת

נתניהו בב''ש (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הערב לבאר שבע כחלק מהסתערותו על השטח במרתון מפגשים עם תומכיו כשנותרו רק יומיים עד לפריימריז בליכוד. קהל של מעריצים נלהבים המתין לו באולם we המקומי כבר מהשעה 18:00, כפי שפורסם במודעות. כאשר ברקע הג'ינגל  המסורתי "הליכוד הוא הבית שלי''. בין לבין להקת החימום, חברי כנסת והשרים אמיר אוחנה, אבי דיכטר, עוזי דיין, שלמה קרעי, אופיר אקוניס ונוספים דברו אל לב הנוכחים.

וידאו: נתניהו באולמי WE (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​

הנוכחים הפליגו בשבחי נתניהו והדגישו כמה יום חמישי, יום הפריימריס, הוא היום הגורלי. שלט בולט תלוי היה באולם "נתניהו + דרייפוס". נתניהו הגיע בעיתוי מדוייק של תחילת מהדורות החדשות של השעה 20:00 ובכניסה נלהבת של לחיצות יד לקהל הנלהב.

​​​​​​​
הקהל באולם (צילום: משה פריאל)

כשברקע הקהל שואג "ביבי מלך ישראל" החל נתניהו לשאת את דברו כשהוא מדבר כנגד מתנגדיו כולל התקשורת ובשבחה של העיר שהפכה להיות לעיר סייבר. הוא העלה זכרונות והפליג בשבחם של ראשי סניף הליכוד בבאר שבע לדורותיהם. כמובן שלא שכח להזכיר לנוכחים שיום חמישי הוא היום הקובע.

תגובות

End of content

No more pages to load