• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכת פריצות לכלי רכב במתחם סורוקה: ''חוסר ביטחון אישי ותיסכול''

חונים באיזור סורוקה? המשטרה אמנם נלחמה במכת הפריצות לכלי הרכב, אך הגנבים חזרו לסורם וגורמים נזקים באלפי שקלים

הרכב של אנסטסיה (צילום: באר שבע ביחד)

שוב זה קורה: מכת פריצות לכלי רכב בסורוקה והרחובות הסמוכים. לעיתים, זה שבירת שמשות על מנת לגנוב חפצים מתוך כלי הרכב. בפעמים אחרות ולאור היום אפילו, נגנבים ארבעת גלגלי הרכב. מעדויות שהגיעו לידי מערכת ברנז'ה NEWS, זה קורה בחניות באיזור סורוקה וגם בנקודות אחרות בקרבת מקום: בקרבת מרכז המורים, רחובות מסביב למשכן, היכל התרבות ובקרבת האוניברסיטה. 

גם אם לא נגרם דבר, הנזק הנגרם למכוניות הוא במקרה הקל מאות שקלים, ואם נגנבו הגלגלים, כמה אלפים. גלגלי המכוניות עושים דרכם בדרך כלל למשחטות רכב, משם נמכרים בשטחים. הפריצות לכלי הרכב מתרחשות לאור היום.הרכב של אנסטסיה בקל נפרץ פעמיים בשבועיים האחרונים: ''לאחר תורנות של 24 שעות, כשהגעתי לחניה של בית חולים סורוקה בדרכי הביתה, גיליתי את החלונות של הרכב שלי מנופצים. בפעם ראשונה שברו שני חלונות ובפעם השניה חלון אחד. בשני המקרים נגנבו דברים מהרכב, כמו בגדים וחוטי הטענה. הרגשה היא של חוסר ביטחון אישי ותיסכול, במקום שזה לא אמור להיות ככה''.

רכב בלי גלגלים בחניה בקרבת בתי החולים (צילום סלולרי)

גם לחיים וקנין פרצו את הרכב ליד סורוקה: ''כל נזק כואב אבל כאן זה ונדליזם, גניבות פריצות. ממש גן עדן לעבריינים פורעי חוק.  בחנייה בסמוך לסורוקה פרצו את הרכב וזוהי כבר תופעה שהפכה למכה שמשאירה את בעלי הרכבים בהלם ובחוסר אונים .צריך להוסיף מצלמות אבטחה ולשתול תצפיתנים שיסייעו פעם אחת לתפוס כולירע כזה שישפט במשפט ראווה ויחטוף 10 שנים ללא אופציית חנינה ובא לציון גואל''.

לדור אטיאס שברו את השמשות מול מחלקת יולדות. לפלורי אטיאס שברו את חלונות הרכב כשהיא חנתה מול יולדות. לנטלי טפירו גנבו את הרכב לפני שבועיים, גם מאותה מחלקה. גם דנה עמר יצאה ממחלקת יולדות. להדר אזולאי זה קרה לפני שבועיים: ניפצו לה את חלונות הרכב ולקחו ציוד מתוך הרכב. 

...ומקרה נוסף בקרבת מקום (צילום סלולרי)​​​​​​​

מבית החולים סורוקה נמסר בתגובה: ''החניונים ברחבי בית החולים הינם חניונים ציבוריים, וכל נזק או פגיעה ברכבים הם באחריות בעל הרכב, כמקובל בכל בתי החולים בארץ. יחד עם זאת, במהלך כל השנה מתבצעת פעילות של משטרת ישראל בשיתוף מחלקת הביטחון של בית החולים בכדי למנוע מקרים מהסוג הזה''.

''לאור שני מקרים שאירעו לאחרונה, מחלקת הביטחון בשיתוף משטרת ישראל מתגברות את הסיורים בחניוני בית החולים בעיקר בשעות הלילה ואנו בוחנים אמצעים נוספים בשיתוף משטרת ישראל''.

קרא עוד:

גרים בבאר שבע? סיכוי טוב שיגנבו לכם את הרכב
מתחת לאף: מכת גניבות גלגלי מכוניות בחניון סורוקה
​​​​​​​בלי בושה: סיים תורנות בסורוקה וזה מה שהוא מצא

תגובות

End of content

No more pages to load