• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ירוחם העניקה לקק"ל שוויץ תעודת הוקרה

בטקס שהתקיים אתמול (ג', 24.12) העניקה ראש עיריית ירוחם, טל אוחנה, תעודת הוקרה לנציגי קק"ל ו-JNF שוויץ על תרומתם למען פרויקטים בירוחם לילדים עם מוגבלויות כחלק מפעילותה של קרן בלום.

צילום: דוברות קק'ל

קרן קימת לישראל ו-JNF שוויץ תרמו לעיריית ירוחם עבור פרויקטים ותמיכה בילדים עם מוגבלויות בעיר. אתמול, נפגשה ראש העיר ירוחם, טל אוחנה, יחד עם משפחות הילדים, עם נציג JNF שוויץ וקק"ל להודות להם על תרומתם עבור העיר. במהלך הטקס העניקה אוחנה תעודת הוקרה לנציגים וסיפרה כיצד התרומה משפיעה על חיי התושבים והילדים.

התרומה הועברה כחלק מצוואתו של ג'רמי בלום, יהודי שוויצרי שלפני לכתו ביקש להעביר מדי שנה סכומי כסף למען פרויקטים לילדים עם מוגבלויות בכל רחבי ישראל. את הכסף הפקידה משפחתו בקרן על שמו, קרן בלום, ומדי שנה, באמצעות JNF שוויץ, התרומה מועברת לפרויקטים שונים למען ילדים עם צרכים מיוחדים. התרומה לירוחם תשמש את ילדי העיר בפרויקטים מוכוונים עבורם, טיפולים הכרחיים וקבוצות תמיכה. ללא התרומה, היו הילדים חייבים לנסוע לטיפולים מחוץ לירוחם.

אדי יוספוביץ', נציג JNF שוויץ, הודה על ההזמנה וקבלת האות ואמר: "כנציג קק"ל וכנציג קרן בלום, אני מקווה כי התרומה ותמיכת הארגונים תעזור לילדים עם מוגבלויות ולאנשים מעוטי יכולת בירוחם. אני מודה לכם על קבלת האות ואעביר את תודתכם לארגונים בשוויץ". 

טל אוחנה, ראש העיר, אמרה במעמד הטקס: "אני מודה למר יוספוביץ', נציג JNF שוויץ, על האמון בירוחם. מקווה שזו תחילתה של ידידות מופלאה, שכל תכליתה היא קידומה החברתי של ירוחם. תודה לקק"ל ישראל על החיבור".  


תגובות

End of content

No more pages to load