• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השרה רגב בהר חברון: ''נחיל הריבונות ביו''ש ובבקעה''

''שלוש מאות אלף תושבים פה רוצים לקבל בדיוק את מה שמקבלים בתל אביב בקיסריה וברחביה", אמרה השרה בטקס חנוכת היכל הספורט המפואר של מועצת הר חברון

השרה רגב בטקס (צילום: משה פריאל

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב וראש המועצה האזורית הר חברון ,יוחאי דמרי חנכו היום, שני, את היכל  התרבות והספורט המפואר במועצה האיזורית הר חברון. ההיכל המכיל 800 מושבים חלקם נשלפים נמצא באיזור התעשייה "מיתרים" משתרע על פני 1744 מ"ר ועלותו מוערכת כ-17 מיליון שקלים.

ראש המועצה יוחאי דמרי שיבח את המתיישבים על אומץ ליבם וגם את השרה מירי רגב ואמר: "חנוכה הוא חג של הרבה חלומות ורצונות שבסוף מעשה קטן אחד מצליח לסחוב אחרייו הרבה מאוד אנשים אני חושב שגם המעשה של ההתיישבות כאן בהר חברון כל כולו הוא אומץ ללכת לכאן בניגוד להליכה למקומות שאחרים אולי לא הולכים הלכו פה אבותנו הקדושים ואנחנו אחריהם".

וידאו: השרה רגב וראש המועצה נושאים דברים (צילום: משה פריאל)


כשהוא מישיר את מבטו לרגב המשיך: "אחת הנשים במדינה שהולכת וממשיכה גם אם זה קשה היא השרה מירי רגב. ישנו רחוב בירושלים שנקרא מרים החשמונאית, אז לא התכוונו לשרה מירי רגב אבל עדיין יש לה את העוצמה של החשמונאים ללכת בהרבה כח כל הזמן כנגד האחרים ולעשות הרבה את מה שצריך. השרה השקיעה המון בפריפרייה ביהודה ושומרון בנושא התרבות .השרה אני רוצה להגיד לך יש לך עוצמה של החשמונאים ללכת כנגד האחרים ולעשות במה שהתברכנו תודה על הכל".

שרת התרבות רגב הודתה לדמרי וסיפרה לתושבים עד כמה הוא פועל למענם: "האיש הזה הצנוע מגיע לכנסת הרבה נפגש עם ראש הממשלה ,השרים וחברי הכנסת למרות  צניעותו הוא יודע לבקש. אנחנו מאוד מעריכים את העשייה שלך ומודים לך על כל מה שעשית בהר חברון ואנחנו נמשיך לסייע לך ולתושבים כדי שתמשיכו להפריח את האזור."

לעשרות התושבים שגדשו את האולם עם ילדיהם אמרה: "יהודה ושומרון זה לא עוד איזה חבל ארץ ,זה חבל ארץ שגרים בו יותר מ300 אלף יהודים שהולכים למילואים ,משלמים מיסים והם רוציםלקבל בדיוק את מה שמקבלים בתל אביב בקיסריה ,וברחביה.ולכן יהודה ושומרון מלאה בפסטיבלים מלאה במתקני ספורט כדי שאתם תוכלו לחיות את החיים שלכם כמו כל מדינת ישראל. בעזרת השם גם נחיל את הריבונות ביהודה ושומרון וכפי שאמר ראש הממשלה נחיל את הריבונות גם הבקעת הירדן אנחנו מתקדמים לאט אבל בטוח כדי לממש את זכותנו בארץ הזו".

תגובות

End of content

No more pages to load