• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפעל תעשיות המחזור באופקים נקרא ע''ש ניקול קבסה ז''ל

היום, שלישי, נערך טקס הכרזת המפעל של נגב אקולוגיה ע''ש ניקול קבסה ז''ל, אם חד הורית, עובדת המפעל, שנהרגה מפגיעת רכב בנובמבר השנה

''המגדלור של הבית''. ניקול ז''ל, בעת טיול של מקום עבודתה (צילום: פייסבוק)

וידאו: דברים לזכרה של ניקול וטקס הסרת ההלוט (צילום: דני בלר)
​​​​​​​


חברת נגב אקולוגיה הכריזה על שם חדש למפעל תעשיות מחזור באופקים ע"ש ניקול קבסה ז"ל. בחודש נובמבר נהרגה ניקול קבסה ז"ל בתאונת דרכים קטלנית כאשר חצתה את הכביש בשדרות הרצל באופקים. היום, שלישי, בנוכחות בני משפחה וחברים של ניקול הודיעה חברת נגב אקולוגיה כי מפעל תעשיות מחזור באופקים יקרא על שמה.

ניקול קבסה ז"ל נפגעה בחודש נובמבר באורח קשה כתוצאה מרכב חולף ונפטרה בבית החולים סורוקה. ניקול הייתה אם חד הורית לתאומים, טליה ואיתי בני -9. לאחר מותה, דבי אחותה של ניקול אימצה את הילדים ופנתה לעזרת הציבור לבקשת תרומות למען הענקת חיים טובים לילדים, שלא יחסר להם דבר. 

ניקול עבדה מעל שמונה שנים בחברת נגב אקולוגיה, מעל מחצית מהזמן במפעל תעשיות מחזור באופקים. מנהלת המפעל גילה כהן, הייתה חברתה הקרובה ביותר. על מנת להנציח את זכרה, חברת נגב אקולוגיה החליטה להוסיף את שמה של ניקול למפעל ומעתה יקרא "מפעל תעשיות מחזור ע"ש ניקול קבסה ז"ל". מנכ"ל החברה, ערן שמרלק הודיע בטקס כי החברה הקימה קרן מלגות ללימודים לשני הילדים של ניקול. 

הסרת הלוט בכניסה למפעל (צילום סלולר)​​​​​​​

בטקס מרגש שנערך במקום אמרה מנהלת המפעל גילה כהן "ניקול הייתה אדם צנוע, חייכן, היה איכפת לה מכולם, מקצועית מאוד וחכמה. אנחנו נעשה הכל כדי לשמר את זכרה שלה. אני מודה לחברה שלי, המשפחה שלי, נגב אקולוגיה, שמכבדת ככה את זכרה של ניקול ובחרה לקרא למפעל על שמה"

ערן שמרלק, מנכ"ל נגב אקולוגיה: "את חסרונך העמוק ימלאו רק מילים וזיכרונות. בעוד כמה שעות רבים יציינו את העשור ולמשפחה אחת כאן אין מה לחגוג, הם איבדו אם ואחות, את היקרה להם מכל. מותה בטרם עת של ניקול הותיר אותנו המומים וכואבים.  בשמי ובשם עובדי נגב אקולוגיה אני מחזק את ידכם בשעה הקשה הזאת. הייתה לי ולעובדי החברה זכות להכיר את ניקול, דמות חיובית ומוערכת על כל חבריה. מי ייתן ולא תדעו עוד צער. אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לכל עובדי נגב אקולוגיה שלאחר הטרגדיה נרתמו לעזור, כל אחד בדרכו. החברה נמדדת גם ברגעי עצב ומשבר. הפגנתם רגש וחוזקה כמו משפחה אמיתי. אני ממש גאה בכם" 

לאה קבסה, אחותה של ניקול: "המעמד הזה בהחלט מרגש את כל המשפחה. מה שהכי מתמצת את ניקול זה מה שכתבנו על המצבה שלה "דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום" זה ממצה אל כל העשייה והלך הרוח את מי שהייתה ניקול עבורנו ועבורכם. אנחנו כמשפחה חווינו אחות גדולה, מכילה, דואגת, מחייכת תמיד עם נטייה להסתכל על חצי הכוס המלאה. ניקול אהבה כל אחד ואחד מכם, עובדי נגב אקולוגיה. היום אנחנו מבינים, כמה ניקול זכתה במשפחה מדהימה שנקראת משפחת נגב אקולוגיה, אני באמת רוצה להגיד תודה ענקית לכולם על הדרך שאתם עושים איתנו, אנחנו מרגישים כל כך עטופים ואהובים – בזכותכם''.

מספר חשבון, למעוניינים להעביר תרומה למשפחת קבסה:
בנק מסד 46 סניף 503 מספר חשבון 623115

תגובות

End of content

No more pages to load