• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סורוקה: התינוק הראשון של 2020 - של רואת חשבון מתל אביב

צהלה חווה הגיעה במיוחד מתל אביב ללדת בסורוקה וילדה במזל טוב בן בכור במשקל 2.5 ק''ג: ''כיף לחוות לידה ראשונה כזו''

מימין לשמאל: יפה ממן, מנהלת מחלקת יולדות ד', צהלה חווה ובנה הבכור ומוניק אטיאס מנהלת הסיעוד בחדר לידה (צילום: רחל דוד- סורוקה)

כבשאר ימות השנה, גם ביום הראשון של שנת 2020 חדר הלידה בסורוקה היה פעיל במיוחד. מחצות ועד השעה 08:00 נולדו 4 בנים ו 10 בנות במזל טוב.

צהלה חווה היא בין היולדות הראשונות לשנת 2020 - צהלה, רואת חשבון, תושבת תל אביב, ילדה בשבוע 38, בן בכור במשקל 2.500 ק"ג. צהלה החלה לחוש צירים ונסעה במיוחד מתל אביב לבאר שבע ללדת  במרכז סבן למיילדות בסורוקה קרוב לאמה.

צהלה חווה, מספרת בהתרגשות: " בחרתי ללדת בסורוקה שידוע בצוות המקצועי והמיומן שבו. כשהגעתי למיון יולדות במרכז סבן הייתי נרגשת מאוד, בכל זאת מדובר בלידה הראשונה, את לא בדיוק יודעת מה נכון לעשות ואיך נכון להרגיש, ליאת הרשקוביץ המיילדת שקיבלה אותי הרגיעה אותי הפיגה את לחצי והסבירה לי בדיוק מה אעבור בכל שלב. תוך 3 שעות מרגע הגעתי לבית החולים והמיילדת מיכל בארי ילדה אותי במקצועיות ובמיומנות רבה. בנינו בכורנו הגיח ועשה לנו את העשור החדש. אני מודה לכל מי שליווה אותי בכל שלב עד להגעתי למחלקת יולדות ד' שקיבלו את פנינו בשמחה ובשירותיות .כיף לחוות לידה ראשונה כזו. אני מאחלת אותה לכל הילדות בשנה זו ובעשור זה.

תגובות

End of content

No more pages to load