• 24 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

7 חודשי עבודות שירות לדורסת הנער מאי פרץ ז''ל

בית משפט השלום לתעבורה בב''ש הרשיע את מיכל עוזרי (27), על סמך הודאתה במסגרת הסדר טיעון, בעבירה של גרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים באשלים, בה נדרס אחיינה, הנער מאי פרץ ז''ל

הנער מאי פרץ ז''ל (צילום: פייסבוק)

בית משפט השלום לתעבורה בב"ש הרשיע היום, ראשון, את מיכל עוזרי (27), על סמך הודאתה במסגרת הסדר טיעון, בעבירה של גרם מוות ברשלנות בתאונת דרכים באשלים. במסגרת ההסדר הוסכם, כי על הנאשמת יוטל עונש מאסר של 7 חודשים לריצוי בדרך עבודות שירות, וכן 5 שנות פסילה של רשיון הנהיגה.

העונש שהוסכם עליו במסגרת ההסדר מגלם בתוכו, מצד אחד, את רשלנותה של הנאשמת, ומצד שני את הודאתה, נטילת האחריות מצדה ואת הנסיבות האישיות החריגות שלה.

יודגש, כי הסדר הטעון נערך לאחר שהפרקליטות קיימה את חובתה על פי דין ועדכנה את הורי המנוח באשר לפרטיו. הורי המנוח הביעו הסכמה לתנאי ההסדר.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ואדים סיגל מפרקליטות מחוז דרום (פליל), ב-8 ביוני, 2019, בשעות הלילה, הסיעה הנאשמת ברכבה ביישוב אשלים, את אחיינה בן ה-17 וקטין נוסף לביתם, כאשר הם יושבים על מכסה המנוע של הרכב, וזאת באופן המסכן את שלומם. בשלב מסוים, כמה עשרות מטרים לפני מקום התאונה, ירד קטין נוסף מהרכב והלך לביתו, ואילו הנאשמת המשיכה לנהוג ברכבה, כאשר האחיין עדיין יושב על מכסה המנוע.

תוך כדי הנסיעה, בשלב שבו רכבה של הנאשמת עלה על פס ההאטה, המנוח החליק ונפל ממכסה המנוע קדימה לכביש ומיד לאחר מכן נדרס ע"י הרכב ונלכד בין תחתית הרכב לבין הכביש. כתוצאה מהתאונה, נחבל חבלות קשות ונפטר עת הובל באמבולנס לבית-החולים.

מאי ז''ל התגורר עם משפחתו ביישוב אשלים ולמד בבית הספר נופי הבשור: "יום עצוב, לא נתפס. ילד שלי יקר, תנוח על משכבך בשלום. אנחנו אוהבים אותך ונאהב לעד. בני היקר מאי הלך לעולמו בטרם עת", כתב האב בדף הפייסבוק האישי שלו. מיד לאחר התאונה נעצרה חשודה בת 26, המתגוררת באשלים, עוכבה לחקירה, בחשד שפגעה בנער. רישיון הנהיגה שלה נשלל אז ל-90 יום. כאשר נודע לה את אשר אירע, התמוטטה.

קרא עוד:

אסון באשלים: נער בן 17 נדרס למוות

תגובות

End of content

No more pages to load