• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ליברמן: ''מינוי שר השיכון של ש"ס זה מחטף פוליטי"

לא מעט הרמות גבה הערב עם מינוי שר שיכון מטעם ש''ס, בסבב חלוקת התיקים של נתניהו בשל הגשת כתב האישום נגדו בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים

ח''כ אביגדור ליברמן (צילום: פייסבוק)

מאת: משה פריאל ,כתבנו הפוליטי

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסר הערב, ראשון, על החלטתו למנות את השרים החדשים בעקבות התפטרותו מהמשרדים שבראשם עמד בשל הגשת כתב האישום נגדו בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים

ח"כ דוד ביטן ימונה לשר החקלאות. סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי תשמש כשרת התפוצות. יפעת שאשא ביטון שהייתה שרת השיכון תקופה קצרה תשמש כשרת רווחה ואת מקומה יתפוס סגן שר האוצר (ש"ס) יצחק כהן.

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן טוען כי מינוי כהן מש"ס הוא מחטף פוליטי.  ליברמן, כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו: ''מינויו של ח"כ יצחק כהן מש"ס לתפקיד שר השיכון בתקופת מעבר זה לא פחות ממחטף פוליטי, במטרה לקבוע עובדות בשטח. לא מספיק שש"ס מחזיקה במשרד הפנים שמעביר תקציבים לטובת ערים חרדיות על חשבון הפריפריה, עכשיו משרד השיכון יעביר שטחי קרקע ירוקים וחקלאיים מהמועצות האזוריות לערים חרדיות. אני קורא לראשי המועצות האזוריות לגלות ערנות ולא להסס ללכת לערכאות משפטיות במידת הצורך. בכל מקרה, לאחר הבחירות "ישראל ביתנו" תדרוש את משרד הפנים ותבחן את כל ההחלטות שהתקבלו בתקופת ש"ס''.

יסמין סקס פרידמן, חברת מועצת העיר באר שבע, פעילה חברתית נמרצת  בנושא הדיור הציבורי בשכונות המוחלשות אומרת כי ''די מפליא אותי שרק לא מזמן מי שנשאה בתפקיד הייתה ח"כ יפעת שאשא ביטון ופתאום מחליפים אותה. תפקיד זה מחייב למידה לעומק ובצורה יסודית של הנושא ולא מובן לי מה מסתתר מאחורי זה. עם זאת אני מאחלת הצלחה רבה לשר החדש מקווה ומצפה שיפעל בנושא הדיור הציבורי ובהורדת מחירי הדירות".

תגובות

End of content

No more pages to load