• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לראשונה: מרכז עסקים חדש של משרד הכלכלה נחנך בעיר רהט

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מעוף מרחב דרום, חנכו השבוע מרכז עסקים חדשני ברהט.

התמונות באדיבות: מעוף רהט

המרכז שמציע משרדים להשכרה ושירותי ליווי, ייעוץ והכוונה לבעלי עסקים מהמגזר הבדואי הנמצאים בתחילת דרכם, הוקם במטרה לחזק ולעודד צמיחה כלכלית במגזר הבדואי בנגב.

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מעוף מרחב דרום ובשיתוף הרשויות המקומיות, ממשיכים בפעילותם לקידום העסקים במגזר הבדואי. מרכז העסקים החדש אשר נחנך באזור התעשייה, עידן הנגב בעיר רהט, מציע חללי עבודה המספקים סביבה תומכת לעסקים צעירים ויזמים הנמצאים בתחילת דרכם. מדובר במודל שפותח על ידי משרד הכלכלה המציע חלל עבודה בעלות מסובסדת בשילוב ליווי אישי, הדרכה והכוונה מקצועית.

קהל היעד של המרכז הוא יזמים ובעלי עסק, עד שנה מיום פתיחתם שזקוקים לשירותים המוצעים וסיוע. המרכז מיועד לכלל התושבים מהמגזר הבדואי, כאשר כל בעל עסק או יזם הנמצא בתחילת דרכו יכול להשכיר חלל עבודה עד שנה וחצי. טווח המחירים נע בין 850 ₪ ועד 1400 ₪, בהתאם לגודל המשרד.

אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום הסביר כי : "מרכז העסקים רהט הינו חלק מפעילות מעוף סניף רהט לקידום יזמות ועסקים במגזר הבדואי. לקחנו את סל הכלים המקצועי של מעוף ויחד עם חלל משרדים מסובסד, אנו מציעים מודל חדשני שלא נראה כמותו: משרדי עבודה לצד סיוע וליווי עסקי. אנו מאמינים שתמהיל משולב כזה, יעודד יזמות ויביא לפיתוח וצמיחה במגזר הבדואי".

ג'לילה אלקרנוואי, מנהלת מרכז העסקים ברהט אמרה: אנו שמחים לפתוח את מרכז העסקים ברהט. כל עסק בתחילת דרכו מחפש בית שיסייע לו ויעניק לו הכוונה וכאן אנו נכנסים לתמונה. מטרת המרכז היא להקל עליהם את העלויות ולספק להם את השירותים המוצעים. זאת הדרך שנוכל לעזור לעסקים באזור לגדול ולהתפתח".

מעוף הינו מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה אשר פועל במטרה לייעל את מתן השירותים לעסקים בממשק הישראלי, לחזק את פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים, לסייע להצלחתם ולעודד פיתוח וצמיחה במשק.


תגובות

End of content

No more pages to load