• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הותר לפרסום: נעצר במעבר מיתר אחד החשודים בירי על לוחמי מג''ב

לפני שבוע, בפעילות מג''ב לאיתור נשק בסמוע, הקרוב לשני ליבנה ושמעה, נורה ירי מרובה צלפים לעבר הלוחמים. אחד הפלסטינים היורים נעצר במעבר מיתר והשני באבו דיס

לוחם מג''ב מאתר את הנשק (צילום: דוברות מג''ב)

הותר לפרסום: שני חשודים פלסטינים שביצעו ירי במהלך פעילות משמר הגבול של משטרת ישראל לפני כשבוע בכפר הפלסטיני סמוע, בדרום הר חברון, לא הרחק משני-ליבנה, בית יתיר ושמעה, נעצרו בימים האחרונים והלילה בפשיטת לוחמי מג"ב וצה"ל על הכפר סמוע אותר כלי הנשק בו השתמשו.

וידאו: איתור הנשק בסמוע (צילום: דוברות מג''ב)

לפני כשבוע, ב-2 בינואר, במהלך פעילות כוחות מג"ב לאיתור אמצעי לחימה בכפר הפלסטיני סמוע בוצע ירי על ידי מספר חשודים לאחריו נמלטו מהמקום. הכוחות שפעלו בכפר איתרו נשק מאולתר מסוג קרלו ואמצעי לחימה נוספים שהוחזקו במחסן של בית פרטי. בפעילות לא היו נפגעים. 

ביחידה המרכזית של מג"ב הפועלת בדרום הארץ פתחו בחקירה אודות הירי שבוצע לפני כשבוע, חקירה במסגרתה נעצרו השבוע שניחשודים בביצוע הירי, האחד נעצר במעבר מיתר והשני במחסום הקיוסק שבאבו דיס והלילה בפעילות נוספת של לוחמי ובלשי מג"ב בכפר הפלסטיני סמוע הצליחו הלוחמים בסיוע כלבן של יחידת "עוקץ" וכוחות צה"ל לאתר את רובה הציידים שהוסלק בקרקע ואיתו על פי החשד ביצעו החשודים את הירי. השניים, תושבי סמוע עצורים ונחקרים במשמר הגבול. 
 
''במשמר הגבול ימשיכו לפעול באופן נחוש ומקצועי למיגור החזקת הנשקים הבלתי חוקיים בשטחי יהודה ושומרון, נשקים שלעיתים מוברחים לישראל ומשמשים לפעילות טרור ו"לסגירת חשבונות" בסכסוכים פליליים לצד פעילות בלתי מתפשרת למעצרם של כל מי שינסה לפגע בכוחות הביטחון'', נמסר.

תגובות

End of content

No more pages to load