• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כבוד לטרנר: נחנך גן ביבנה על שמו של ראש עיריית ב''ש בעבר

יעקב טרנר יבל''א, יחגוג בחודש הבא את יום הולדתו ה-85. ראש עיריית ב''ש, מפקד בחיל האוויר והמפכ''ל העשירי של משטרת ישראל, השתתף בטקס מרגש של קריאת גן על שמו בעיר יבנה

טקס חנוכת הגן (צילום: עיריית יבנה)

יעקב טרנר, המפכ"ל העשירי של משטרת ישראל, מפקד בחיל האוויר, נשיא הסניף הישראלי של ארגון השוטרים הבינלאומי – IPA הוביל את הקמת השכונה המשטרתית בשנות התשעים ביבנה בה מתגוררות 255 משפחות.

מועצת העיר יבנה החליטה לקרוא את הגינה הציבורית בשכונת השוטרים בעיר על שמו של המפכ"ל העשירי טרנר אשר בשנות התשעים תרם רבות להקמתה.

בטקס שנערך בשבוע שעבר בקונסרבטוריון העירוני השתתפו ראש העיר, צבי גוב-ארי, יעקב טרנר ובני משפחתו, מפקד תחנת משטרת יבנה, סנ"צ שלומי בן-שטרית, קציני התחנה ושוטריה, מ"מ וסגני ראש העיר, חברי מועצה, מנכ"ל העירייה, חברי ועד השכונה המשטרתית, גימלאי המשטרה, תושבים ואורחים רבים.

(צילום: עיריית יבנה)

צבי גוב-ארי, ראש העיר, סיפר על פועלו רב השנים של טרנר למען ביטחון ישראל במסגרת חיל אוויר הישראלי. "יעקב סיכן את חייו פעמים רבות במהלך שירותו את עם ישראל, ובהמשך שירת נאמנה כראש להק כח אדם בחיל האוויר וכמפכ"ל משטרת ישראל. יש בליבי הרבה אליך, הרבה אנשים אוהבים ומעריצים אותך. בכל מקום הותרת חותם אדיר".

תנ"צ (בדימוס) מוטי נחמני, כיום מנהל אגף הבטחון ובסדר הציבורי סיפר על פועלו של טרנר למען שוטרי ישראל. תנ"צ בדימוס ג'קי בריי המתגורר בשכונה המשטרתית ביבנה הדגיש את פועלו של טרנר. "הנך איש חזון ההופך את העשייה ליצירה של ממש. אנו תושבי השכונה יודעים להוקיר את פועלך והפיכתה של השכונה לפנינה ירוקה בעיר שמהווה דוגמה ומופת לערים אחרות", אמר בריי.

עו"ד גל שרון, סגנית נשיא ארגון השוטרים איפ"א בישראל: "לא אשכח את אבן הפינה להקמת השכונה והנה רבים מהנוכחים כאן מתגוררים בה כחצי יובל. יעקב טרנר אוהב את השוטרים ולעולם לא נשכח את תרומתך. כולנו מאחלים לך בריאות ואושר".

יעקב טרנר התקשה להסתיר את התרגשותו: "אני נרגש הערב ושמח על היוזמה של אנשי יבנה וחברת המועצה עו"ד דורית בן מאיר וראש העיר צבי גוב-ארי אשר נתן את ברכתו. גוב-ארי שיכנע בזמנו את מינהל מקרקעי ישראל בצורך להקים את השכונה הצבאית ביבנה ואסור לשכוח זאת". טרנר סיפר על שלבי אכלוס פרויקט השכונה בת 255 יחידות ביבנה, על חבלי הלידה של הקמתה ועל המאמצים והתקציבים  שנדרשו לשם כך. "יבנה עיר לתפארת ואני גאה ונרגש על הזכות שניתנה לי ומודה לכם על הכבוד ועל שמצאתם לנכון לכבדני ביום המרגש הזה במעמד כל כך הרבה חברים נפלאים שבאו למרות מזג האוויר הקשה. תודה רבה לכולכם".

תגובות

End of content

No more pages to load