• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפעל הפיס העניק 3.4 מיליון שקלים לקידום תכניות חברתיות בבאר שבע

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': ''ההשקעה והתמיכה של מפעל הפיס מסייעת לנו בקידום תכניות חברתיות למען תושבי העיר''

(צילום המחשה: דני בלר)

במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה" שמטרתו לקדם תכניות חברתיות, תכניות רווחה, תכניות קהילה נוער וצעירים רבות ומגוונות לרווחת תושבי העיר, העניק מפעל הפיס לעיריית באר שבע, בשנת 2019, מענק בסך 3.4 מיליון שקלים.
 
המענק סייע בין היתר בהשתתפות במימון תכנית העשרה למרכזי מצוינות. כידוע, בבאר שבע פועלים חמישה מרכזי מצוינות בשלל תחומים: תיאטרון, מדעים וטכנולוגיה, ספורט, מוסיקה, מנהיגות ומעורבות חברתית.
 
המרכזים פועלים בכל שכבות הגיל (מגילאי הגן ועד יב') ומזמנים לתלמידים מגוון הזדמנויות ללמידה, העשרה, שיפור כישרונות ופיתוח מצוינות בתחומים השונים. כמו כן, הושקע המענק בקידום תכניות נוספות ובהן: טיפול בילדים ונוער בסיכון, קידום הישגים לאוכלוסיות השונות, עיר ללא אלימות, תכניות של הרשות למלחמה בסמים, תכניות הדרכה ואימון תעסוקתי וכן באירועי שיא לכלל מועדוני הנוער, סדנאות העצמה, הכשרות וסדנאות עבור בני נוער בתחום השירות המשמעותי ומגוון תכניות נוספות.
 
ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': "אני מודה למפעל הפיס על ההשקעה והתמיכה שמסייעת לנו בקידום תכניות קהילתיות וחברתיות לרווחת תושבי העיר."
 
יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי: "מפעל הפיס גאה להמשיך ולהוביל את "פיס בלב הקהילה" במסגרתו הרשויות המקומיות מנצלות את הקצאות מפעל בפיס לא רק לצורך מבנים אלא גם לתכניות הפעלה בתחומי הרווחה ובדגש על האוכלוסיות שהכי זקוקות לו. מפעל הפיס ימשיך להעמיק את ההשקעה בתחומים אלה גם בשנים הבאות יחד עם הרשויות המקומיות. אני מודה לראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' על שיתוף הפעולה הפורה ועל ההירתמות המיידית לכל תכנית שיכולה להיטיב עם תושבי העיר".

תגובות

End of content

No more pages to load