• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מטען שחובר לבלונים התפוצץ בסמוך לאנשי ביטחון

צרור בלונים, אליהם חובר מטען נפץ, התפוצץ בסמוך לאנשי ביטחון בשטח מועצת אשכול, איש מהם לא נפגע. למרות מאמצי ההסדרה מצד ישראל, התקריות וירי הרקטות חודשו השבוע

בלוני הנפץ בזירה (צילום: סלולרי, ללא קרדיט)

מטען שחובר לבלונים התפוצץ סמוך לאנשי ביטחון באיזור עוטף עזה. על פי דיווחים מהמקום, אין נפגעים מטען. מתחקיר ראשוני עולה כי  מטען נפץ שחובר לבלוני תבערה נחת בשטח פתוח במוצת אשכול. אנשי ביטחון יצאו לזירה על מנת לבצע סריקה - אז אירה הפיצוץ. מדובר בצרור הבלונים שהופרח מרצועת עזה.

זירת האירוע (צילום סלולרי ללא קרדיט)​​​​​​​

השבוע אירעו שתי תקריות ירי רקטות לעבר יישובי מוצת אשכול. בראשון, ירי מקלעים מכיוון הרצועה הפעיל את מערכת ''צבע אדום''. בשני, שאירע אתמול, נורו ארבע רקטות, שתיים מהן יורטו על ידי מערכת כיפת ברזל. אתמול ישראל השיבה אש לעבר מטרות חמאס והפעילה את נוהל ''הקש בגג'', על פיו אנשי החמאס הוזהרו לנטוש מבעוד מועד. על פי דובר צה''ל, הופצצו מטרות חמאס. 

מהמשטרה נמסר: ''בעקבות דיווח אודות זר בלונים בשטח פתוח בתחום המועצה האזורית אשכול, הוקפצו למקום חבלני משטרת ישראל. בזמן הגעתם, זר הבלונים התפוצץ. חבלני המשטרה אספו מהמקום את השרידים, לא נגרם נזק או נפגעים. אנו חוזריםומדגישים שאין לגעת בחפץ חשוד, בלונים או עפיפונים, להתרחק מהמקום ולחייג למוקד 100''.

תגובות

End of content

No more pages to load