• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחשף בב''ש: האם רכבי המרוצים של העתיד יהיו חשמליים?

הפתעה לבני הנוער הנוטלים חלק בתוכנית של עמותת יוניסטרים באוני' בן גוריון: הרצאה בה נחשפה מכונית המרוצים של העתיד, פיתוח של חברת GRIIIP

תמיר פליצ'נסקי, מייסד ומנכ"ל חברת המרוצים GRIIIP, אוהד פלוטניק, דנה גביש, מנהלת היזמות באוני' בן-גוריון ורוני צארום, יו"ר ומייסד עמותת יוניסטרים (צילום: לירן אוזן, FREEZE)

בשבוע שעבר קיימה עמותת יוניסטרים, המקדמת יזמות עסקית וחברתית בקרב בני נוער בפריפריה בעזרת 21 מסניפי העמותה שפרוסים ברחבי הארץ, מפגש "חדשנות בעולם המרוצים", באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

במסגרת האירוע הרצה תמיר פליצ'נסקי, מייסד ומנכ"ל חברת המרוצים GRIIIP, ובוגר של אוני' בן-גוריון בעצמו, בפני החניכים, אודות הסטארט-אפ שהקים, מכונית המרוץ הישראלית שפיתח- 1G, והחלום לכבוש את עולם מרוצי הפורמולה.  פליצ'נסקי הפתיע את חניכי יוניסטרים, והגיע להרצאה עם מכונית מרוץ. באירוע חשפה GRIIIP את תכוניתה לפתח רכב מרוץ חשמלי שמעבר להשתתפות במרוצים ישמש גם כמדגים טכנולוגי עבור חברות מהתעשייה המקומית. אל האירוע הצטרף איש העסקים והיזם אוהד פלוטניק, המתנדב גם הוא עם חניכי העמותה.

רוני צארום, יו"ר ומייסד עמותת יוניסטרים: "יוניסטרים נוסדה במטרה להעניק לכל נער ונערה בפריפריה הישראלית הזדמנות שווה בחיים דרך כלים של יזמות עסקית וחדשנות. אנו מאמינים שלכל ילד יש את הזכות לחלום. אנו שמחים על שיתוף הפעולה  עם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ומקווים לשיתופי פעולה נוספים".

תמיר פליצ'נסקי, מייסד ומנכ"ל חברת המרוצים GRIIIP: "רכבי מרוץ, מעבר להיותם מערכת הנדסית מורכבת ומתקדמת, מהווים תחום מרגש וסוחף וגורם משיכה עבור צעירים להיחשף ולהתקרב לתחומי ההנדסה והטכנולוגיה. אני מאמין שההזדמנות להשתלב בתעשייה כזו בארץ תמשוך בני נוער רבים ותעניק להם ערכים של מקצוענות, עבודת צוות,  דיוק, סקרנות, שאיפה לניצחון ואמונה שהכול אפשרי אם מתמידים ולא מוותרים".

דנה גביש פרידמן, מנהלת היזמות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב: "אוניברסיטת בן-גוריון בנגב חרטה על דגלה את החינוך ליזמות כאחד התחומים המובילים להשראה ולמצוינות. במסגרת זו היא הקימה את מרכז יזמות 360, המכשיר ומעניק כלים ליזמות לסטודנטים ולחברי הסגל. ארגון יוניסטרים, המקדם חינוך ליזמות בקרב בני נוער בפריפריה משתלב היטב באג'נדה היזמית של האוניברסיטה ואנחנו שמחים להמשיך ולתמוך בפעילותו החשובה".


תגובות

End of content

No more pages to load