• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גופה במצב ריקבון מתקדם נמצאה בשכונה ד': ''נפטר לפני שבועיים''

״עצוב שמה שהציק לשכנים זה הריח, ולא דאגו לשכן הערירי'', אומרים מתנדבי זק''א שהוזעקו לטפל בגופת ערירי, בן 74, שנמצאה בדירה ברחוב אליהו הנביא. על פי הערכה, מדובר באדם שנפטר לפני שבועיים

רכב זק''א בזירה האירוע (צילום: דוברות זק''א)

''זירה מאוד קשה, אין דרך אחרת לתאר זאת'', אומרים הערב מתנדבי זק''א, אשר הוזעקו לטפל בגופת ערירי, שנמצאה בדירה ברחוב אליהו הנביא, בשכונה ד' בבאר שבע. על פי מידע ראשוני, מדובר בגופה של אדם אשר נפטר לפני כשבועיים ונותרה מוטלת בדירה. על פי הנראה, מדובר באדם ערירי, כבן 74.

רק אחרי ששכנים הבחינו בריח חזק היוצא מהדירה, החליטו להזעיק את גורמי ההצלה, שפרצו את דלת הבית ונתקלו במחזה הקשה. בשנה האחרונה ארעו בבאר שבע מקרים רבים של עריריים שנפטרו בבתיהם, מבלי שאיש יבחין בכך. רק אחרי שהשכנים מבחינים כי האיש איננו או שיש ריח מהדירה, מזעיקים את כוחות ההצלה. 

בזק''א אומרים כי סמוך לשעה 15:00 התקבל דיווח במוקד זק״א על גופת גבר שנמצאה במצב ריקבון מתקדם ברחוב אליהו הנביא בבאר שבע.

רכב של זק''א בזירת האירוע (צילום: דוברות זק''א)​​​​​​​

שמעון זגורי מתנדב זק״א באר שבע, אמר: ״מדובר במראות קשים ומזעזעים. גופת גבר ערירי בן 74 נמצאה בדירה בבנין של דיור מוגן לאחר שנפטר ככה״נ לפני למעלה משבוע. כשהגעתי למקום היה ריח נוראי, השכנים שהרגישו את הריח הבלתי נסבל הזעיקו את המשטרה והכיבוי שפרצו לדירה ומצאו את גופת המנוח במצב קשה מאוד. פרמדיק מד״א אישר את מותו, מתנדבי זק״א באר שבע מטפלים בגופת הערירי ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

שמעון הוסיף ״עצוב שמה שהציק לשכנים זה הריח, ולא דאגו לשכן הערירי. כולנו חייבים לדאוג לשכנים הערירים והבודדים ולא לחכות לריח הנוראי שיבשר את הבשורה הקשה. אנא שימו לב לשכנים שלכם לפחות פעם ביום לראות שהכל בסדר כי אין מי שידאג להם. ככה תצילו את חייהם רגע לפני שיהיה מאוחר מידי.

תגובות

End of content

No more pages to load