• 28 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפלגת העבודה-גשר-מרצ השיקה הערב את קמפיין הבחירות בבאר שבע

עמיר פרץ: ״הדרום מציג את הפסיפס האנושי המורכב ביותר במדינת ישראל. כולם כאן חיים בצל ההתמודדות עם שאלות חברתיות וסוגיות ביטחוניות''

ח''כ עמיר פרץ, בראיון עם כתבנו הפוליטי, משה פריאל

מאת: משה פריאל,כתבנו הפוליטי

עמיר פרץ, יחד עם ניצן הורוביץ, פתחו הערב, שלישי, את קמפיין הבחירות של העבודה-גשר-מרצ, בארוע שנערך בבית מפלגת העבודה. ח"כ עמיר פרץ הקדים להגיע לבירת הנגב ובתחנה המרכזית  לחץ את ידיהם של באי המקום וענה לשאלות הכתב הפוליטי של ברנז'ה NEWS, משה פריאל.

וידאו: ראיון עם ח''כ עמיר פרץ, שהועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של ברנז'ה NEWS (מראיין: משה פריאל, צילום: דני בלר)
​​​​​​​


במטה הבחירות המשותף, ברחוב האבות בעיר העתיקה,  התאספו עשרות פעילי העבודה-גשר-מרצ להשקה חגיגית של המטה המאוחד. ''העבודה גשר מרצ היא הרשימה היחידה שמובילה סדר יום חברתי ומדיני ראוי״ פתח את המפגש ח״כ ניצן הורוביץ, ''מדובר בבחירות גורליות, מעולם לא היינו בסיטואציה של בחירות שלישיות. הפעם אנחנו דוהרים אליהן ככח מאוחד, החיבור הזה הוא מכפיל כח משמעותי. אנחנו נקדם פתרון חברתי, מדיני וצדק חברתי''.

הורוביץ התייחס בדבריו לסיפוח הבקעה: ״מצער מאוד לראות שוב את גנץ וכחול לבן נופלים לספינים החלולים של הימין. קיבלנו היום הוכחה נוספת שמי שמאמין בשלום ורוצה לראות כאן שתי מדינות זו לצד זו, יש לו רק בית אחד - העבודה-גשר-מרצ, א-מ-ת.״.

יו״ר העבודה-גשר-מרצ, עמיר פרץ: ''הדרום מציג את הפסיפס האנושי המורכב ביותר במדינת ישראל. כולם כאן חיים בצל ההתמודדות עם שאלות חברתיות וסוגיות ביטחוניות. ההתיישבות העובדת נמצאת בשנים האחרונות תחת התקפה מצד המנהל והממסד, אנחנו נפעל להפסקת ההתעמרות הזו. התחייבנו לבטל את חוק הלאום הגזעני ואת חוק קמיניץ''.

וידאו: חנוכת הקמפיין בב''ש (צילום: דני בלר)
​​​​​​​

''אם העבודה גשר מרצ לא יהיו גדולים סיכוי רב שכחול לבן ישעטו עם סמוטריץ ובנט לממשלת ימין קיצונית. השינוי נדרש. נתניהו לא יכול לשמש דוגמה לידינו. האיחוד שלנו הוא הבשורה שתנפץ את חלום החסינות של נתניהו אחת ולתמיד״.

פרץ התייחס בדבריו לסיפוח בקעת הירדן: ״אני פונה לכחול לבן שלא ליפול למלכודות האלה, גורל הבקעה צריך להיות מוכרע כחלק מהסדר מדיני כולל, אנו קוראים לכחול לבן לא להיגרר אחרי סמוטריץ״.  באירוע נכחו גם מזכ״ל מפלגת העבודה ערן חרמוני ומזכ״ל מרצ תומר רזניק.

תגובות

End of content

No more pages to load