• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יואב צור מונה לדובר איגוד דוברי הרשויות המקומיות

יו''ר איגוד דוברי הרשויות המקומיות ודובר עיריית באר שבע, אמנון יוסף, הודיע על המינוי. צור, עיתונאי וכיום בעל משרד לאסטרטגיה תקשורתית, שימש בין היתר כעורך רשת המקומונים של ''מעריב''

יואב צור, דובר איגוד דוברי הרשויות המקומיות (צילום: יח''צ)

יו"ר איגוד דוברי הרשויות המקומיות ודובר עיריית באר שבע, אמנון יוסף, הודיע על מינויו של יואב צור כדובר הארגון. צור כיהן כעורך ראשי לשעבר בעיתון מעריב, ניהל את קמפיין הבחירות של הליכוד בבחירות 2015, הירצה בחוג לתקשורת במרכז הבין תחומי בהרצליה במשך שמונה שנים וכיהן בשלל תפקידים בכירים נוספים בכלי התקשורת השונים. כיום יש לו משרד עצמאי לאסטרטגיה תקשורתית ויחסי ציבור עם מגוון לקוחות מהתחום הפרטי והציבורי. צור מכיר היטב את באר שבע והנגב, מהימים בהם שימש עורך רשת המקומונים של מעריב, בהם  ''זמן הנגב'' ו''כל בי'' בבאר שבע.

"אני מכיר את צור למעלה משלושים שנה ותמיד שיתפנו פעולה בתפקידינו השונים. אין לי ספק שמינויו יוסיף עוד כוח לארגון, שצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות, ואני מאחל לו הצלחה מכל הלב".  צור: "אני מודה לחברי הטוב אמנון יוסף על המינוי ועל הכבוד הגדול. הוא הפך מכתב מעולה לדובר עוד יותר מעולה, והביא את ארגון דוברי הרשויות להישגים רבים. המהפכה המתחוללת כיום ברשויות המקומיות היא הרבה בזכותו ובזכות הדוברים המקצועיים שהוא מלווה באיגוד". 

איגוד דברי הרשויות המקומיות הוקם בשנת -1995 ונועד להשביח את עבודתם ולשפר את תנאיהם כעומדים בקו הראשון מול תושבי הרשות המקומית וכלי התקשורת בה. כיום הוא מונה כ-200דוברות ודוברים, ובין פעולתיו הבולטות הוא הכנס השנתי והמרכזי הנחשב לאירוע  התקשורתי הגדול והמשפיע ביותר בישראל. 


תגובות

End of content

No more pages to load