• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ישיבת חירום ברמת נגב, בעקבות כוונת הממשלה למסור שטחים לפלסטינים

זעם בנגב על ''עסקת המאה'' של טראמפ ונתניהו: ממשלת ישראל תמסור לפלסטינים אדמות במערב הנגב, תמורת שמירת הריבונות על יהודה ושומרון והמדינה הפלסטינית תוקם בשטחים של פיתחת ניצנה

ישיבת החירום (צילום: דוברות רמת נגב)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

זעם גדול בנגב, בעקבות חשיפת ''עסקת המאה'' של טראמפ ונתניהו. על פי מפת התוכנית, שנחשפה אתמול, ישראל תמסור לידי הפלסטינים אדמות בנגב המערבי, שיהיו חלק מהמדינה הפלסטינית, תמורת המשך שמירת השליטה הישראלית על יהודה ושומרון. הטעם פשוט: הנגב ריק ברובו, האדמות אינן מיושבות ובשל כך, הסיכוי להתנגדות נמוך.

וידאו: ישיבת החירום ברמת נגב (צילום: דוברות רמת נגב)
​​​​​​​


הערב התקיימה ישיבת חירום של הנהגת ישובי פיתחת ניצנה שבמועצה האזורית רמת הנגב: "אנו דורשים מראש הממשלה להיפגש עמנו על מנת להציג את התוכנית המלאה שלא שמענו עליה בתקשורת" אומר ראש המועצה האזורית רמת הנגב, ערן דורון. "אנו מצפים שממשלת ישראל תביא את חיזוק פתחת ניצנה לשולחן הממשלה בהקדם. חיזוק פיתחת ניצנה זו משימה לאומית. לכן הדרישה של הנהגת המועצה שמשרד ראש הממשלה יזמן אותנו לפגישה שבה נבין את המשמעויות ובעיקר נוודא שאנחנו ממשיכים לחזק את פיתחת ניצנה שהיא החזית הציונית האחרונה של מדינת ישראל. אני מצפה מראש הממשלה לפעול בהקדם בנושא הזה". דורון רומז על פעולות עתידיות בהמשך: " אנחנו שומרים את כל האפשרויות פתוחות בפנינו".


תגובות

End of content

No more pages to load