• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בן העיר באר-שבע שהפך לאחד מ-30 הצעירים המבטיחים לפי מגזין פורבס

בין הצעירים ברשימה נמצא גם דוראל ישי, יליד העיר באר שבע, שיחד עם שותפיו טל לוי ודביר כהן הקימו את קבוצת AnyApp, קבוצת חברות המתעסקות בתחום הסטרטאפים ומספקות שירותי פיתוח תוכנה ועוד

צילום: יח"צ

במשרדי הקבוצה, הממוקמים בקומה ה-33 של מגדל גיבור-ספורט ברמת גן, ממוקמים 25 העובדים בחברות הקבוצה השונות, ברובם יוצאי יחידות טכנולוגיות של צה"ל. שווי הקבוצה מוערך ב-50 מליון שקלים והיא בעלת החזקות ישירות בסטרטאפים רבים בהם השקיעה הקבוצה במהלך השנים, כחלק מקרן ההשקעות הפרטית שלה שהשקיעה עד היום 4 מיליון ש"ח בסטרטאפים בארץ ובעולם.

דוראל ישי, משמש כבעלים משותף ומנכ"ל של חברת פיתוח התוכנה של הקבוצה – AnyApp Software, כאשר דביר כהן משמש כבעלים משותף ומנכ"ל חברת הייעוץ העסקי לסטרטאפים – StartPlan, וטל לוי, השותף השלישי משמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות של הקבוצה.

"זה כבוד גדול עבורנו להיכלל ברשימה כל כך מכובדת" סיכם ישי. "זו ללא ספק חותמת איכות לעבודה הקשה שהשקענו בשנים האחרונות על מנת לשים את ישראל על מפת הסטרטאפים העולמית, ואנו נמשיך לתת כל מה שיש לנו על מנת להצליח לממש את החזון שלנו". לגבי התוכניות לעתיד אמר "כרגע אנו מתרכזים בשוק הישראלי, ובשנים הקרובות אנו צפויים לחדור לשוק האמריקאי".

תגובות

End of content

No more pages to load