• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ירי רקטות על שדרות, תינוקת נפגעה בראשה

בשעה 23:27 נשמעה אזעקת צבע אדום בשדרות ויישובי הסביבה,. 3 רקטות שוגרו לעבר שדרות, תינוקת נפצעה בראשה

הירי על שדרות הערב (צילום רץ ברשתות, ללא קרדיט)

אזעקת צבע אדום בשדרות ויישובי הסביבה, בתום יממה מתוחה, במהלכה שוגרו בלוני נפץ אל איזור הנגב. צה''ל ערוך בגזרה בכוחות גדולים, בעקבות החשש מהסלמה עם פרסום תכונית המאה של טראמפ, במסגרת ישראל תיסוג משטחים במערב הנגב. 

וידאו: הירי על שדרות (רץ ברשתות ללא קרדיט)
​​​​​​​


ממד''א נמסר כי בשעה 23:39 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על אשה ותינוקת שנפלו במדרגות בתוך בית פרטי בשדרות, בזמן ריצה לממ''ד . חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לסורוקה תינוקת כבת 3 שבועות במצב בינוני, בהכרה עם חבלה בראש ואשה כבת 30 במצב קל עם חבלות.


וידאו: ירי רקטות על שדרות (קרדיט: רץ ברשתות חברתיות ללא קרדיט)
​​​​​​​

מעיריית שדרות נמסר: ''לפני מספר דקות נשמעה בעיר אזעקת צבע אדום בעקבות שיגור רקטות מהרצועה. לא ידוע על נפילות בשטח העיר ואין דיווח על נפגעים בגוף או נזק. מוקד מידע ושירות לתושב ומרכז חוסן זמינים עבור התושבים במספר 8516*. המשך עדכונים בהתאם לצורך''. 

תושבים באחד היישובים במרחב מספרים, כי הייתה נפילה בשטח סמוך לאתר מוכר, ללא נפגעים. לא מדובר בפגיעה ישירה ולא ידוע על נזק, לדבריהם.

מדובר צה''ל נמסר ''בהמשך לדיווח על התרעה, זוהו שלושה שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. שני שיגורים יורטו על-ידי לוחמי ההגנה האווירית''.

ממועצת שער הנגב נמסר כי ''לאחר בדיקה, זוהו שלושה שיגורים- יירוט אחד מוצלח ושתי נפילות בשטחים פתוחים במועצה.
אין נפגעים בגוף ולא נגרם נזק.  במקביל אותרה שריפה קטנה בשטח פתוח במועצה, כעת נבדקת הסיבה''.

מסורוקה נמסר כי תינוקת בת 3 שבועות משדרות פונתה לחדר הטראומה בביה״ח. עדיין עוברת הערכה במלר״ד, סובלת מחבלת ראש, מצבה בינוני.

צוות איחוד הצלה בזירת האירוע (צילום: דוברות איחוד הצלה)​​​​​​​

יעקב בר יוחאי סגן ראש סניף איחוד הצלה בשדרות סיפר: "מדובר בפעוטה שנחבלה בראשה לאחר שנפלה מידי האמא שרצה למרחב מוגן. בסיוע פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה הענקנו לה סיוע ראשוני ולאחר מכן היא פונתה לבית החולים כשמצבה בשלב זה מוגדר קשה".

תגובות

End of content

No more pages to load