• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חייל נמצא ללא רוח חיים בבסיס בנגב: ''אנחנו בהלם, לא מעכלים''

החייל, תושב עיר בנגב, נמצא ללא רוח חיים בבסיס בו שירת. מצ''ח פתחה בחקירת המקרה. ''אנחנו בהלם. הוא היה בחור מתוק, שקט ומופנם, תלמיד למופת שרצה להצליח'', מספרת אשת חינוך שהכירה אותו

(צילום: דוברות משרד הביטחון / המצולם אינו קשור לכתבה)

תדהמה ואבל עם היוודע דבר מותו של חייל צה''ל, תושב עיר בדרום, שנמצא ללא רוח חיים בבסיס בדרום הארץ. המשטרה הצבאית פתחה בחקירה, הודעה נמסרה למשפחתו, שמתגוררת בעיר בנגב.

הידיעה על מות החייל הכתה בהלם את חבריו ואת המורים שלו בעבר. ''הכרתי את הבחור היטב: ילד מתוק, מופנם, תלמיד שקדן, שרק רצה להצליח. כאשר נודע לנו על כך, רצנו למשפחה, להיות איתה בשעה הקשה. זנ בלתי נתפס. אנחנו עדיין לא יודעים מה קרה, איך קרה. לא מבינים ולא קולטים. אני מכירה אותו היטב: היו לו שאיפות, הוא רצה להתקדם, היה ילד מאוד מנומס, אוהד על חבריו. אנחנו לא מבינים ממש''.

הלוויית החייל תיערך היום, ראשון, בשעה 16:00, בבית העלמין הצבאי בעיר מגוריו. בשעות האחרונות חברים רבים וכן מורים וחברים מהשירות פוקדים את בית המשפחה, על מנת להושיט לה כל סיוע אפשרי.

מדובר צה''ל נמסר: ''חייל צה"ל נמצא הערב ללא רוח חיים בבסיס בדרום הארץ. הודעה נמסרה למשפחתו. המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע, בסיומה יועברו הממצאים לבחינת הפרקליטות הצבאית''.

''סניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע מרכין ראש ומשתתף בצער המשפחה על מותו בטרם עת של החייל'', נמסר הבוקר, ראשון.  יו"ר סניף המתנדבים, ציפורה חלפון, שקיבלה את הידיעה אמש דקות ספורות אחרי שהודיעו לאימא אומרת: "לצערי אנחנו מקבלים לא מעט ידיעות על מקרי התאבדות בצבא.לא ממש מדברים על זה בתקשורת ואנחנו כסניף מנסים כמה שיותר לסייע למשפחות. הסיפור של החייל אמש נגע בנו. ובמיוחד שאחת המתנדבות שלנו הייתה המחנכת שלו בשלוש שנים האחרונות.
כאב עצום להבין שתישאר חייל  שלא זכה להשתחרר, ללמוד, להתחתן. עתיד שאינו יכול להתגשם. לכאורה הזמן אמור לעשות את שלו והכאב אמור להתעמעם, להפוך ניסבל. אך למעשה אין זה כך, והכאב על האובדן והשכול הוא כפצע שאינו מעלה ארוכה.
הזיכרון צובט באותו חוזק, נורא תמיד, כל שנאמר וכל שייאמר אינו יכול לבטא את תחושת הכאב, היגון והאובדן העמוקים שלי, של מתנדבי הסניף של יחד למען החייל באר שבע.
מי יתן והמשפחה לא תדע צער לעולם''.

תגובות

End of content

No more pages to load