• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''קרבי על הבר'': האם שיחות פאב ישפרו את נתוני הגיוס בב''ש?

אחרי תל אביב, ''קרבי על הבר'' מגיע לב''ש: מפקדים ולוחמים יפגשו מועמדים לגיוס בפאב וינסו להסביר להם למה כדאי להם להתגייס לקרבי

ככה נראה ''קרבי על הבר'' על גג תל אביבי (צילום: דובר צה''ל)

"קרבי על הבר" מגיע גם לבאר שבע. כחלק מפרויקט "רקרבי" שמוביל צה"ל אשר מטרתו עידוד גיוס ליחידות הקרביות, השטח מגיע לעיר באירוע ״קרבי על הבר״ בפעם הרביעית. באירוע, מפקדים בכירים ולוחמים בשטח נפגשים עם בני הנוער.  במהלך המפגש מספרים הלוחמים והמפקדים על השירות ביחידות הקרביות ויענו על כל השאלות והתהיות מפי המלש"בים שמשתתפים.

מבחינת גיוס בנים, באר שבע נמצאת במקום השלישי בנגב, עם 85.71 אחוזי גיוס בנים, 37.78 אחוזים המשרתים בשירות משמעותי ורק 4.07 מיצוי לקצונה. העיר ממקומת במקום ה-26 ארצי. זאת, לעומת אחוזי שירות משמעותי גבוהים ביישובי הלוויין, העוברים את 90 אחוזים מהמתגייסים. בבאר שבע מנסים, כבר שנים, להעלות את אחוזי הגיוס לשירות משמעותי והמיצוי לקצונה.

בצה''ל אומרים כי מטרת המיזם היא להנגיש את היחידות הקרביות לבני הנוער לפני גיוסם, להעלות את המוטיבציה לשירות קרבי ולתת במה למפקדים וללוחמים לספר את סיפורם. האירועים הקודמים התקיימו ברחבי הארץ בשיתוף עיריית תל אביב, חיפה ורחובות. האירוע יתקיים בשיתוף עיריית באר שבע ביום רביעי, 19 בפברואר, כ״ד בשבט, בשעה 19:00 ב''מנגה בר''.

באירוע ישתתפו מפקדים בכירים ביניהם: מח״ט צנחנים, אל״ם יובל גז, מפקד פלס״ר גבעתי, סרן אסף דמארי, מסו״ל בתותחנים, סרן חן חמרה ועוד. זהו האירוע הרביעי של מיזם ״קרבי על הבר״ כחלק מהמאמץ של צה״ל להפיג את החששות לפני הגיוס ולסייע לבני הנוער לשרת שירות משמעותי.

להרשמה לאירוע

תגובות

End of content

No more pages to load