• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: שוטר הטיח ראשו של עצור בדלת - ומסר הודעה כוזבת

מח''ש הגישה כתב אישום נגד שוטר תנועה מב''ש, בן 35, אשר הטיח ראשו של עצור בדלת, עד שהזכוכית שלה התנפצה לרסיסים - ואחרי זה טען כי העצור התנגש בדלת כתוצאה ממאבק

(צילום המחשה: דני בלר, הניידת אינה קשורה לכתבה)

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה בסוף השבוע כתב אישום נגד שוטר תנועה מבאר שבע, בן 35, על פיו נטען כי השוטר הטיח את ראשו של נהג שעבר עבירת תנועה בדלת תחנת משטרה ורשם הודעה כוזבת אודות האירוע. השוטר מואשם בתקיפה ושיבוש מהלכי משפט.

על פי כתב האישום, שהוגש  לבית משפט השלום בבאר שבע על ידי עו"ד הדס קליין, באת כוח המחלקה לחקירות שוטרים,במחצית חודש מאי בשנה שעברה, בשעות אחר הצהריים, במהלך פעילות בתל שבע, כרזו השוטר נגדו הוגש כתב האישום ושוטר נוסף שהיה עימו לנהג והורו לו לעצור.

נהג הרכב עצר והשוטר רשם לו דו''ח. בעקבות  האירוע, התפתח ויכוח בין הצדדים שבסופו נעצר נהג הרכב והוכנס לניידת, נאזק והובא לתחנת המשטרה בתל שבע. על פי כתב האישום, השוטר הנאשם הוביל את נהג הרכב מהניידת, בעודו אזוק בידיו והטיח הנאשם את ראשו של המתלונן בעוצמה רבה בדלת התחנה בעודה סגורה לחלוטין. כתוצאה ממעשיו של הנאשם, זכוכית הדלת התנפצה לרסיסים. בהמשך לכך,נכתב בכתב האישום, מסר הנאשם הודעה משטרתית בה ציין בכזב, כי בכניסה לתחנה, המתלונן, "התנגש בדלת כתוצאה מהמאבק", כלשונו. 

בעקבות האמור לעיל, נחקר המתלונן באזהרה, בין היתר, בגין חשד לביצוע עבירה של היזק בזדון. במסגרת החקירה, הוטח בפני המתלונן כי התנהגותו הובילה לשבר בדלת התחנה.  על פי כתב האישום תקף הנאשם את המתלונן שלא כדין ''וכן עשה הנאשם דבר בכוונה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי או להביא לידי עיוות דין''. 


תגובות

End of content

No more pages to load