• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ליברמן: ''מה שראינו בדרום - תעודת פטירה למדיניות ההסדרה''

יו''ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, סייר היום ביישובי עוטף עזה והנגב המערבי והשמיע ביקורת גלויה נגד מדיניות הממשלה

צילום: רשתות

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן סייר היום ביישובי עוטף עזה. במועצה האזורית שער הנגב אמר לעיתונאים: ''בלי ביטחון כלכלי, לא יהיה ביטחון. כדי שהתושבים ימשיכו לחיות פה ולהתמודד עם כל האתגרים, חייבים קודם כל ביטחון כלכלי''. 

''אני מקווה שבממשלה הבאה נוכל להחליט מהו ה-end game. כלומר מה בסוף אנחנו רוצים מרצועת עזה. הממשלה הזאת והקבינט שהייתי בו, כל הזמן ברחו משאלת ה-end game. ויש לכך פתרונות. "ישראל ביתנו" היא המפלגה היחידה שיש לה תוכנית סדורה ובממשלה הבאה אנחנו קודם כל נדרוש לקיים דיון על שאלת ה-end game''.

''אני מסתכל היום ונדהם: עפים כאן בדרום כל יום רקטות, פצמ"רים, בלוני נפץ ובמקביל יש לנו "קרקס מעופף". ראש ממשלה מדלג מארה"ב לרוסיה, עכשיו טס לאוגנדה. זהו "קרקס מעופף" עם מצגות לקראת הבחירות. זהו ניסיון להסיח את הדעת מהבעיות האמיתיות: מה עושים בדרום, מה עושים עם מערכת בריאות, מה עושים עם הגירעון ומה עושים עם הבריונות. בדרך לכאן שמעתי שקבוצה של משתמטים חוסמת את כביש 4. בשבוע שעבר חסמו את הכניסה לירושלים. צריך לשים סוף פסוק גם לבריונות הזאת וגם להשתמטות''. 

''כל מה שראינו בדרום בימים האחרונים זאת תעודת פטירה למדיניות ה"הסדרה", שהיא מדיניות כניעה. זה פשוט לא יכול להיות שכל יומיים-שלושה יש צבע אדום, רקטות ופצמ"רים ובלוני נפץ או שכל יום שישי יש קבלת שבת מצד החמאס''. 

''רה"מ מנסה לברוח מזה, כמו שהוא מנסה לברוח מהנושא של הכניעה לטרור וגם מהנושא של אי תמיכה כלכלית בדרום. ראיתי שמקצצים בתמיכה למרכזי חוסן, מנסים לסגור מרכזים להתפתחות הילד, אבל רק לפני כשבוע ועדת חריגים במשרד האוצר אישרה 845 מיליון ש"ח לישיבות לשנה זאת. וזה בזמן, שלמשל, לא מצאו תקציב לרבש"צים. צריך להיות כאן סדר עדיפויות נכון ואני מבטיח שבממשלה הבאה אנחנו נשנה את סדר העדיפויות''.

תגובות

End of content

No more pages to load