• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתבי אישום נגד מצית דירת גרושתו ונגד תוקף אשתו בסכין

שני כתבי אישום שנושאם אלימות במשפחה הוגשו היום, חמישי, לבית המשפט המחוזי בב''ש: האחד, כנגד גבר שהצית את דירת גרושתו, השני, כנגד תוקף זוגתו בסכין

הדירה עולה באש. כתב אישום נוגש בעקבות התקרית (צילום סלולרי ללא קרדיט)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתבי אישום נגד שני נאשמים בגין ביצוע עבירות אלימות במשפחה.

על פי עובדות כתבי האישום, שהוגשו באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, הנאשם גד שלמה פרץ (62) איים על גרושתו ועל בנו בן ה-20 והצית לפני כשבועיים את דירתה בב"ש, על רקע סירובה לחזור לחיות ביחד. הנאשם הגיע לפני כשבועיים לדירה כשהבן שהה בה ואיים עליו באמצעות סכין. כתוצאה מאיומיו של הנאשם וחששו לחייו, קפץ הבן ממרפסת הדירה למרפסת של דירה אחרת בקומה השישית בבניין, וכתוצאה מכך נפצע קשה. 

לאחר מכן, נעל הנאשם את הדירה, נכנס לחדר השינה של המתלוננת והצית את המיטה ואת הציוד שהיה מונח מעל לארונית מול המיטה. האש התפשטה בכל הדירה וחלק ממנה נשרף כליל.

התיק נחקר בתחנת ב"ש. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הצתה, חבלה חמורה, איומים והסגת גבול כדי לעבור עבירה.

כתב אישום אחר, הוגש כנגד הנאשם יורי נבז'ין (49), אשר תקף, על פי עובדות כתב האישום, את בת זוגו באמצעות סכין גדולה, תוך איומים על חייה ופצע אותה בצווארה, זאת על רקע של קנאה והסירוב של המתלוננת להמשיך להיות בזוגיות עמו. כמו כן, במסגרת חקירתו של הנאשם במשטרת אופקים, עת הנאשם והמתלוננת שהו יחד בחדר החקירות והמתינו לעריכת העימות בינהם, ביקש הנאשם מהמתלוננת מספר רב של פעמים לסרב לעריכת העימות או למסירת עדות, וזאת תוך שהוא מזהיר אותה שאחרת הוא צפוי לעונש של עשר שנות מאסר, אך המתלוננת סירבה.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, איומים, החזקת סכין שלא כדין והדחה בחקירה. הפרקליטות ביקשה היום מבית המשפט לעצור את שני הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

תגובות

End of content

No more pages to load