• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''זירת האיגרוף'': המועדון החדש נפתח הערב במרכז טאובל

זוהי זירת האגרוף האולימפית היחידה בדרום, שפתחה חברת כיוונים במתנ''ס הוותיק של שכונה ג'. צפו בשידור החי מתוך חנוכת המועדון

(צילום: נטשה מרקוב)

זירת האיגרוף החדשה במרכז טאובל בשכונה ג', שנחנכה הערב, מציעה לתושבי באר שבע מגוון חוגים בהגנה עצמית, איגרוף, קרב מגע ועוד. את המכון החדש עם הזירה האולימפית היחידה בדרום מנהל דימה רזינקוב, מאמן איגרוף ומתאגרף מקצועי בעברו. 

חברת כיוונים, החברה לתרבות הפנאי בבאר שבע, פתחה לאחרונה מכון אימון למקצועות אומנויות הלחימה במרכז טאובל, במרכז המכון יושבת הזירה האולימפית היחידה בדרום. 

וידאו: פתיחת המרכז (צילום: דני בלר, הועבר בשידור חי בדף של ברנז'ה NEWS)

הזירה החדשה הוקמה לפי סטנדרטים בינלאומיים ועומדת בכל התקנים, כולל התקן האולימפי. גודל הזירה, בהתאם לדרישות המקצועיות, הוא שבעה מטרים ו-80 סנטימטרים לרוחב ולאורך. את השיעורים מעבירים צוות מקצועי של מדריכי חברת כיוונים עם רקע וניסיון בתחום האגרוף והקרב-מגע. 

זירת האיגרוף מציעה לתושבים חוגים רבים ביניהם - אגרוף אולימפי, קרב מגע וקיק-בוקסינג לילדים מגיל 6 ומבוגרים. את הזירה מנהל המתאגרף לשעבר דימה רזינקוב, שגם מעביר חלק מהשיעורים. המכון החדש הוא חלק מרשת מועדוני ספורטיב ג'ים ומשמש את תושבי השכונה גם בתחום החינוך – במקום מתקיימות הדרכות לתלמידי בתי הספר של שכונה ג' בנושא חינוך לאורח חיים בריא, שיעורי אימון באגרוף ועוד. בנוסף, מתוכננות פעילויות קהילתיות לתושבי השכונה במהלך השנה. 

דימה רזינקוב, מנהל המכון, סיפר: "הזירה החדשה שלנו בשכונה ג' היא מהטובות בארץ ועומדת בכל הדרישות המחמירות ביותר. בשל כך היא מאפשרת למתאמנים לחוות את חוויית האגרוף בצורה האולטימטיבית. כבר היום יש לנו עשרות מתאמנים בכל הגילים, ורבים אחרים המתעניינים באומנויות לחימה מגיעים לשמוע ולראות את המתאמנים על הזירה האולימפית שלנו. אני מאמין שהזירה המקצועית תוציא את הטוב ביותר מהמתאמנים שלנו ואולי נוכל בעתיד לשלוח גם מתאמנים לתחרויות ואף להביא לישראל מדליה מתחרויות עולמיות". תגובות

End of content

No more pages to load