• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד לרצח בלקיה: גופת גבר ועליה סימני אלימות נמצאה בבית העלמין

זהו המקרה השני, תוך ימים מעטים, של חשד לרצח ביישובי הנגב. ביום רביעי נמצאה גופת גבר בצומת דבירה ואתמול הוצת בית על יושביו ברהט, במהלך קטטה בה נפצעו גם שוטרים

כוחות המשטרה בזירה בלקיה (צילום: משטרת ישראל)

חשד לרצח: גופת גבר ועליה סימני אלימות, נמצאה באיזור בית העלמין בלקיה. זהו המקרה השני, בימים האחרונים, של חשד לרצח ביישובי הנגב. במשטרת ישראל התקבל הבוקר דיווח אודות גבר אשר נראה ללא רוח חיים באזור בית העלמין בלקיה. צוות רפואי קבע את מותו.

שוטרים אשר הגיעו למקום פתחו בתחקור הזירה ואיתרו על גופו על פי החשד סימני אלימות. בתם הערכת מצב שערך מפקד מרחב הנגב, תת ניצב יאיר חצרוני, הוטלה החקירה על היחידה המרכזית מרחב הנגב.

ממד''א נמסר כי בשעה 08:08 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פצוע מחוסר הכרה בשטח פתוח סמוך לבית העלמין בלקיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 40 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

אתמול, שישי, חילצו שוטרים 11 אנשים, בהם תינוקות, שנלכדו בבית שהוצת ברהט. בין המחולצים, גם בן משפחה של ראש עיריית רהט. בעיר ארעה קטטה המונית אלימה, שהצריכה הזרמת כוחות רבים על מנת למנוע מהמצב להתדרדר. ביום רביעי נמצאה גופת גבר בצומת דבירה, שככל הנראה נרצח על רקע פלילי. 

קרא עוד:
גבר בן 50 נרצח סמוך לצומת דבירה. המשטרה: ''כל הכיוונים נחקרים''

תגובות

End of content

No more pages to load