• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: ביצע מעשים מגונים בחיילת באוטובוס לבאר שבע

הנאשם, אבישי חדד מכפר סבא, ביקש מהחיילת שיחת טלפון, התיישב לידה וביצע בה מעשים מגונים. החיילת פנתה לנהג האוטבוס על מנת שיסייע לה

(צילום הדמיה: Xiomara M. Martinez / נחלת הכלל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית משפט השלום בב"ש כתב אישום נגד אבישי חדד (20) מכפר סבא, אשר במהלך נסיעה באוטובוס לבאר שבע לפני כשבוע, ביצע מעשים מגונים בחיילת והטריד אותה מינית.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד עינת בלנרו, ב-2 בבפרואר עלתה החיילת לאוטובוס מאשקלון לבאר שבע וכאשר בשלב מאוחר יותר עלה לאותו קו הנאשם, הוא פנה אליה וביקש לבצע שיחה מהטלפון הנייד שלה. מיד לאחר מכן, התיישב הנאשם במושב הריק לצידה של המתלוננת, לחץ את ידה, והחל לשאול אותה שאלות בעלות אופי מיני. על אף בקשותיה של המתלוננת לחדול מכך, המשיך הנאשם להפנות אליה שאלות לגבי מיניותה וכן ביצע בה מעשים מגונים.

הנאשם לא הפסיק גם כאשר המתלוננת שוחחה עם החבר שלה בטלפון, בנסיון להתחמק ממעשיו ומאמירותיו. מיד לאחר מכן, ניגשה המתלוננת לנהג האוטובוס וביקשה שיסייע לה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load