• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פותחים שנה של חדשנות בנגב עם UpNegev 2020

הרשות לפיתוח הנגב ועמותת Tech7 בשיתוף עם עיריית באר שבע יקיימו ב- 18/2/2020 את כנס UpNegev 2020 שיקרא ליזמים מתחום ההייטק להצטרף לקהילה פורצת דרך בתחום חברות ההזנק.

צילום: Talya crudo Photography

יום ג' (18.2.2020) בין השעות 8:30-12:00 בבית הספר למשחק גודמן בבאר שבע יתקיים כנס UpNegev בשיתוף פעולה בין הרשות לפיתוח הנגב, עמותת Tech7, יעדים החברה העירונית לפיתוח עסקי באר שבע ועירית באר שבע, בשיתוף עם משרד עו"ד פישר בכר חן וול אוריון ושות' ופועלים הייטק. במסגרת האירוע יוזמנו יזמים מרחבי הנגב להצטרף לספינת הדגל בחדשנות בדרום ויחד לפתוח עשור של חדשנות בנגב. בכנס יוצגו מגוון האפשרויות והעוצמה שיש לנגב להציע ליזמים מתחום ההייטק ויירקמו שיתופי פעולה חוצי-מגזרים.

במסגרת האירוע יתקיים ראיון אחד על אחד בהשתתפות ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' ומנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני בו ידונו על פיתוחי העתיד בתחום ההייטק, יתקיים פאנל עם מנכ"לי הסטארט-אפים הגדולים בנגב, רונן יהושע, מנכ"ל Morphisec, לירן טנקמן, מנכ"ל Rezilion ושחר בלקין, מנכ"ל CTO Zutacore שזכו בתחרות הסטארטאפים SilicoNegev. בנוסף תתקיים הרצאה בנושא 'בדרך לאקזיט החלומות' – כיצד עושים את זה בנגב.

משה מוריוסף, מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב ציין: באמצעות שיתוף הפעולה הזה, בו לראשונה משרד ממשלתי נכנס להשקעה בתחום ההייטק, אנו נצרף את כל הנגב למהפכת הסייבר של באר שבע. הרשות לפיתוח הנגב זיהתה כי חברות ההזנק בנגב מהוות מנוע לצמיחה כלכלית ענפה במרחב ולכן שמה לה למטרה יחד עם שותפיה לקדם את האקוסיסטם הטכנולוגי בנגב ולייצר תעסוקה איכותית בנגב, דבר שיוביל להגירה חיובית לנגב ולעליה ברמת ובאיכות החיים בנגב. אנו נמשיך לקדם שיתופי פעולה פורצי דרך למען תושבי הנגב".

דניאל איינהורן, מנכ"ל עמותת Tech 7: " האקוסיסטם הדרומי יודע להוציא מתוכו חברות טכנולוגיה חדשניות ופורצות דרך, שנעזרות בכוחה של הקהילה היזמית בנגב על מנת להתפתח, לפרוץ את גבולות המדבר ואף להביא את הבשורה הטכנולוגית מהנגב אל מעבר לים. באמצעות שיתופי פעולה רבים ומגוונים אנו ב-Tech-קהילת היזמות והטכנולוגיה של הנגב, עובדים על מנת שמגמת ההתפתחות תימשך ויחד עם השותפים שלנו דואגים שהמדינה תשים את פיתוח ההייטק בנגב בראש סדר העדיפויות".


תגובות

End of content

No more pages to load