• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רקטה נורתה לעבר שער הנגב, האזעקה לא הופעלה

ירי רקטה לעבר יישוב בשער הנגב ונפילה בשטח פתוח, מבלי שתופעל אזעקה. נמשך זרם בלוני הנפץ , כשאחד מהם התפוצץ בשטח פתוח בין באר שבע לעומר

חוליית משגרי רקטות מעזה (צילום ארכיון: Amir Farshad Ebrahimi / CC BY-SA 2.0)

רקטה נורתה הערב לעבר שער הנגב. סמוך לשעה 23:30 זיהתה מערכת כיפת ברזל שיגור מהרצועה, שנפל בשטח פתוח.  ''בהמשך להתראת צבע אדום שהופעלה בישומון, זוהתה נפילה אחת בשטח פתוח בשער הנגב. לא הופעלה אזעקה.אין נפגעים בגוף או נזק לרכוש'', נאמר בהודעה של מועצת שער הנגב.

מדובר צה''ל נמסר: ''לפני זמן קצר זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל. כתוצאה מהשיגור הופעלה התרעה ביישומון ובשטח פתוח בלבד''.

גורמים בעזה מוסרים על פעילות ערה של רחפנים צה''ליים בשמי הרצועה. על פי ידיעות המתפרסמות באתרים שונים בעזה, ירי נגד מטוסים פלסטיני פגע באחד כלים במזרח הרצועה. צה''ל יורה פצצות תאורה באיזור אל-בורייג'. 

גם היום נמשך זרם בלוני הנפץ לעבר ישראל. בלון אחד נפל בטח פתוח בין באר שבע לעומר ונוטרל על ידי חבלן משטרה. תושבים דיווחו כי שמעו את קול הנפץ.  

דובר חמאס, עבד אל-לטיף קנועה, אומר הערב כי ''איומי נתניהו הם חלק ממערכת הבחירות והם לא מפחידים אותנו וישראל חייבת להזהר מכל פעולה נגד העם הפלסטיני''.תגובות

End of content

No more pages to load