• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פוטר מעבודתו בדימונה, חטף את המנכ''ל והצמיד לו אקדח לצוואר

פרקליטות מחוז דרום הגישה כתב אישום נגד סארי סולב, בן 25, תושב דימונה המייחס לו ביצוע עבירות של חטיפה לשם רצח או סחיטה, סחיטה בכח ובאיומים, החזקת סכין והדחה בחקירה

(צילום הדמיה: PIKREPO / CC0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד סארי סולב, בן 25 מדימונה, המייחס לו ביצוע עבירות של חטיפה לשם רצח או סחיטה, סחיטה בכח ובאיומים, החזקת סכין והדחה בחקירה.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן-קריקון, על רקע אי שביעות רצונו של המתלונן, שהינו מנכ"ל של חברה, מהתנהלותו של הנאשם במסגרת עבודתו מול החברה כקבלן משנה במפעל,  הודיע לו המתלונן כי הוא מפסיק לאלתר את העסקתו של הנאשם כקבלן המשנה, וביקש ממנו לעזוב את שטח המפעל יחד עם כל עובדיו.  

בעקבות כך, קשר הנאשם קשר עם אחרים, שזהותם ומספרם המדויק אינם ידועים למאשימה, ובמסגרת הקשר חטף בכוח ובאיומי סכין ונשק את המתלונן, על מנת לסחוט אותו ולדרוש ממנו להחזיר את אנשיו לעבוד בחברה. הנאשם, יחד עם אחרים, נסע אחרי המתלונן ברכב בתום יום העבודה, הבהב לו לעצור,  וכשהם רעולי פנים ומצוידים בכלי נשק, איימו על המתלונן בנשק דרוך, הצמידו אקדח לצווארו, סטרו לו והזהירו שלא יספר לאיש. בשל איומים, הנאשם חזר יחד עם עובדיו למפעל.

התיק נחקר על ידי ימ"ר נגב במשטרת ישראל. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load