• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הצלחה לערד ביריד התיירות הבינלאומי IMTM‏

השנה הציגה ערד בדוכן משותף עם מועצה אזורית תמר ומועצת מגילות ים המלח, תחת הסלוגן "ארץ ים המלח".

צילום: תיירות ערד

אנה סנדלר, מנהלת מחלקת תיירות בעיריית ערד: "בשנים האחרונות אפשר לחוש עד כמה העיר ערד הפכה ליעד אטרקטיבי לתיירות הן בשל מיקומה על רקע מדבר יהודה, התיירות הקולינרית המתפתחת והמספר העצום של אפשרויות לינה".

תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM, שהתקיימה השבוע בגני התערוכה בתל אביב, מהווה מקום מפגש מרכזי בעולם התיירות. בתערוכה השתתפו בכירי תעשיית התיירות בארץ ובחו"ל ובהם שר התיירות, יריב לוין ובכירים נוספים.

על מנת להעניק בולטות למוצר התיירותי של ערד, שיתפה העירייה פעולה עם מועצה אזורית תמר ומגילות כך כולן הציגו בביתן משותף במטרה לייצר קשר גיאוגרפי ומוצר תיירותי שמתכתב עם הסביבה. השנה הציגה מחלקת התיירות של ערד את מיזם "חלונות למדבר", קהילת המארחים הביתיים שהוקמה לאחרונה על ידי העירייה ובשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף דרום.

במהלך התערוכה מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי, הציג את תכנית Negev - Pure Desert Magic המבקשת להפוך את הנגב והתיירות המדברית ליעד התיירות הבינלאומי הבא של ישראל, מה שצפוי לגרום לנסיקה נוספת של תיירות בנגב ובעיר ערד בפרט.

ניסן בן חמו, ראש העיר ערד, בירך את החלטת משרד התיירות ואמר: "בהמשך לחזון העירוני לקידום התיירות, עיריית ערד והתיירנים מציגים בתערוכת התיירות הבינלאומית בתל-אביב. זהו שיתוף פעולה עירוני פורה שמוכיח את עצמו בשנים האחרונות והענף הופך למנוע כלכלי חשוב בעיר ולמרכז תעסוקה מכובד. חשוב לציין שגילינו שיתוף פעולה פורה עם המועצה האזורית תמר ומועצת מגילות ים המלח, תחת המותג ארץ ים המלח, ושיתוף פעולה זה משרת את כולנו בשוק התיירות בארץ ומחו"ל."

תגובות

End of content

No more pages to load