• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תושב ב''ש תקף את ילדיו, דרך על צוואר בנו והסביר: ''אני נהנה מזה''

כתב אישום נגד תושב באר שבע בן 42, אשר תקף בסדיסטיות לאורך זמן את שני ילדים הקטינים, בני 4 ו-13. ''אני נהנה להכות אותך'', אמר לבנו בן ה-13, שהחליט לעזוב את הבית - וכך נתגלתה מסכת האלימות

צילום הדמיה: PXFUEL / CC0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום, רביעי, לבית המשפט השלום בב"ש כתב אישום נגד תושב ב"ש, בן 42, אשר תקף באכזריות, באופן שיטתי ולאורך זמן,  את שני ילדיו הקטינים בני 4 ו-13.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, במספר הזדמנויות שונות, תקף הנאשם את ילדיו, הכה אותם באמצעות מקל וכבל של טלפון, בעט ללא שום סיבה, השפיל ואיים על בנו הגדול. לפני כ-10 ימים, הכה הנאשם את בנו בן ה-13 באכזריות, חנק אותו, הפילו על הרצפה ובעודו שוכב על הרצפה, דרך הנאשם עם רגלו על צווארו. כאשר התחיל לבכות, אמר לו הנאשם כי הוא נהנה להכותו. כמו כן, התקשר הנאשם לבנו מספר פעמים ואיים שהוא יחנוק או יהרוג אותו.

הילד שחי באווירת אלימות ולאחר איומים מצד אביו, החליט לאחרונה לעזוב את הבית. בזמן ששהה אצל חברו, חשף בפני החבר את חששו מפני הנאשם, ובהמשך הדברים הובאו בפני הצוות של בית הספר בו למד והוגשה תלונה למשטרת ב"ש.

כתב האישום מייחס לנאשם ריבוי עבירות של תקיפת קטין או חסר ישע ע"י אחראי ואיומים. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load