• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: בעל עסק מב''ש היכה את שכנו כי השכיר דירה לערבים

על פי החשד, בעל העסק, כשהוא רעול פנים, היכה את השכן בראשו עד כי נזקק לטיפול רפואי, רק כי השכיר את דירתו לשוכרים ממוצא ערבי. בית המשפט שיחרר את החשוד למעצר בית

צילום הדמיה: דוברות המשטרה

חשד: תושב באר שבע היכה את שכנו משום שהוא השכיר את ביתו לשוכרים ממוצא ערבי. המקרה אירע בשבת האחרונה, ה-15 בפברואר, בשעות הערב. על פי החשד, כפי שהועלה בבית המשפט על ידי התביעה, החשוד, כשהוא רעול פנים,יצא מרכבו, רעול פנים והיכה את שכנו בראשו. השכן נזקק לטיפול רפואי.

החשוד נעצר ביום שני, אחרי חצות.  על פי החשד, במוצאי שבת,  בסמוך לשעה 19:30 ,המשיב הגיע עם רכבו לכתובת בבאר-שבע, כאשר הוא רעול פנים, ניגש למתלונן עם מקל ותקף אותו עד אשר נזקק המתלונן לטיפול רפואי.

בית המשפט ביקש לבדוק את האליבי של החשוד. באת כוחו של החשוד ציינה כי מדובר באדם נורמטיבי, בעל עסק בבאר שבע. משפחתו של החשוד הציע חלופה של מעצר בית, כאשר בנות משפחה ישמרו עליו לסירוגין, כשאינן בעבודה. באת כוחו אמרה בין היתר: '' שואלים אם היו לו סכסוכים ויכול להיות שמדובר במשהו שהיה לפני שנה וחצי אך בין זה לבין להשאיר אותו  במעצר, המשיב גם אמר שאמרו לו שיגבו ממנו הודעה והוא ישוחרר, זה לדבריו, אני לא נכחתי שם''.

השופט חיים פס, מבית משפט השלום בבאר שבע, החליט השבוע לשחרר את החשוד למעצר בית, בפיקוחן של בנות משפחתו, בין היתר כי מרכז חייו בעיר באר שבע והחשש שינסה להימלט קטן מאוד. הוא נדרש להפקיד ערבות ולהתייצב לחקירה ככל שידרש.  

תגובות

End of content

No more pages to load