• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בן 64 ביצע מעשים מגונים בקטין בבית כנסת בב''ש

כתב אישום נגד אפרים קדושים, תושב נתיבות, בן 64, אשר במהלך שיעור תורה בבית כנסת בב''ש ביצע מעשים מגונים בקטין בן 15, נגע בישבנו ובאיבר מינו

(צילום הדמיה: picturexv / נחלת הכלל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט השלום בב"ש כתב אישום נגד אפרים קדושים, תושב נתיבות בן 64, בגין ביצוע מעשה מגונה בקטין בן 15 בבית כנסת בבאר שבע.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, בלילה בין ה13 ל-14 בפברואר, עת שהו הקטין והנאשם בבית הכנסת במסגרת שיעור תורה שהתקיים שם והקטין שחש עייף נכנס לחדר צדדי של בית הכנסת ונרדם על כיסאות, נכנס אל החדר הנאשם, ניגש אליו וביצע בו מעשה מגונה.

''אתה מתוק'', אמר הנאשם ונגע לנער בישבן

מכתב האישום עולה, כי בסמוך לשעה 01:30 הנאשם נכנס אל החדר, ניגש אל המתלונן שישן כאמור, וליטף וצבט את המתלונן בלחיו הימני, המשיך וליטף את המתלונן בפלג גופו העליון ואמר למתלונן "מתוק, אתה מתוק, בזכותך העולם קיים". כתוצאה ממעשי הנאשם המתלונן התעורר אך המשיך לשכב על הכיסאות ונרדם שוב. 

לאחר מכן, הנאשם התיישב על הכיסא ליד המתלונן, צבט את המתלונן בחוזקה בלחיו, העיר אותו שוב ואמר למתלונן "אתה חמוד, אתה מתוק". הנאשם משך את גופו של המתלונן, הרחיק אותו מעט מגב הכיסאות, וליטף בתנועת שפשוף את ישבנו של המתלונן מעל הבגדים באמצעות ידו.

''יש לך קטן''

מיד לאחר מכן, הנאשם הרים מעט את מעילו של המתלונן, וניסה לפתוח באמצעות ידו את רגליו הצמודות של המתלונן. הנאשם נגע באמצעות ידו באיבר מינו של המתלונן מעל המכנסיים ואמר למתלונן "יש לך קטן" כשהוא מתכוון לאיבר מינו של המתלונן.

המתלונן, נכתב בכתב האישום, אשר חשש להישאר בחדר כתוצאה ממעשיו של הנאשם, יצא מהחדר וחזר להשתתף בשיעור התורה בבית הכנסת. במעמד זה הנאשם שוב ניגש אל המתלונן, התיישב לידו, חיבק אותו וצבט אותו בלחיו. ''הנאשם עשה את כל המעשים המתוארים לעיל לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים.כתוצאה ממעשיו של הנאשם, במשך כל אותו היום, המתלונן הרגיש כאב בלחיו, סירב לאכול או לשתות ולא יצא מחדרו בביתו'', נכתב בכתב האישום. 

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.


תגובות

End of content

No more pages to load