• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

30 תלמידים ממקיף טוביהו בבידוד, אחרי שבאו במגע עם תיירים מקוריאה

התלמידים, מכיתה ח', היו בטיול בתל באר שבע, במסגרת של''ח, בליווי שלושה מורים. אצל אחד המורים נמצאו סימני המחלה, מורה אחר עובד בדיקות בסורוקה

צילום: Dustin Mullen/ נחלת הכלל

מקרי בידוד ראשונים בבאר שבע: 30 תלמידים מכיתה ח' במקיף טוביהו, שהיו בקרבת התיירים מדרום קוריאה - קיבלו הוראה להישאר בבידוד. מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, הורה למנות צוות ליווי לבית הספר. מורה מלווה אחד פיתח את סימני המחלה, מורה אחר עובד בדיקות בסורוקה. 

הצוות יכלול יועצים חינוכיים ופסיכולוגים של שפ"י, צוות בריאות שיכלול את הממונה על תחום הבריאות במשרד, צוות שידאג להעמיד אמצעים  מקוונים כדי לעמוד בקשר עם התלמידים המבודדים בביתם ולתת להם בימי הבידוד את המענים הלימודיים הנדרשים.

המנכ"ל אבואב הוסיף כי המשרד עומד בקשר רציף עם משרד הבריאות, ופועל בתיאום ובכפוף להנחיות שלו. 

30 תלמידים ושני מורים שהיו בקרב התיירים הונחו על ידי משרד הבריאות להישאר החל ממחר (ראשון) בביתם עד לתאריך ה- 27.2.2020. מורה נוסף נמצא בבדיקות בבית החולים בסורוקה.

ב-13 בפברואר טיילה קבוצת צליינים קוריאנים בתל באר שבע. משרד הבריאות דיווח כי עם שובם לארצם התגלו אצל 5 מהם  תסמינים של מחלת הקורונה. באותו מועד טיילו במקום 30 תלמידי כיתה ח' ממקיף טוביהו באר שבע עם 3 מורים במסגרת של"ח. 
אצל מורה אחד התפתחו סימני המחלה. בהנחיית משרד הבריאות הוא ביקר בסורוקה עקך בדיקות ונשלח לבידוד בביתו. המשרד עומד בקשר עם משרד הבריאות לשם קבלת התוצאות והאבחון.

אבנר ביטון, יו''ר הנהגת ההורים העירונית מסר כי ''הנהגת ההורים תפעל על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך. ידוע לי שיש הנחיה להגביר צוותי פסיכולוגים בבית הספר. בגדול צריך לשמור על עירנות וללא פאניקה''.

תגובות

End of content

No more pages to load