• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סורוקה: ''משעות אחה''צ הגיעו 6 אנשים עם חשד לקורונה''

ד״ר ליאור נשר, מומחה במחלות זיהומיות בסורוקה: ״יש לזכור כי מרבית התחלואה מנגיף הקורונה היא תחלואה קלה ואחוזי התמותה נמוכים. יחד עם זאת, יש להיות עירניים לסימנים, בהתאם להנחיות שמפרסם משרד הבריאות''

סורוקה (צילום: דוברות כללית)

בשעה האחרונה קיימה הנהלת המרכז הרפואי סורוקה יחד עם מנהלי המלר״דים ומומחים למחלות זיהומיות, דיון הערכת מצב, בעקבות המידע על קבוצת התיירים מדרום קוריאה. ''ביה״ח ערוך לתת מענה בהתאם'' אומרים הערב בבית החולים. ''אנו עוקבים אחר הנושא מקרוב ונמצאים בקשר שוטף עם משרד הבריאות והאגף לשעת חירום ומעדכנים את ההנחיות בצורה רציפה''.

משעות אחה״צ פנו לביה״ח 6 אנשים עם חשד לחשיפה לנגיף הקורונה החדש. מתוכם נערה בת 15, ושני המורים שהיו עם קבוצת התלמידים.  על פי ההנחיות, נלקחו  דגימות לבדיקת הנגיף והם שוחררו לבידוד ביתי, בהתאם למדיניות והנחיות משרד הבריאות.

ד״ר ליאור נשר, מומחה במחלות זיהומיות בסורוקה: ״יש לזכור כי מרבית התחלואה מנגיף הקורונה היא תחלואה קלה ואחוזי התמותה נמוכים. יחד עם זאת, יש להיות עירניים לסימנים, בהתאם להנחיות שמפרסם משרד הבריאות. כמו כן על פי ההגדרות המקצועיות, חשיפה אפשרית היא בטווח של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות".

מוסיף ד״ר נשר: ״מטופלים המגיעים לסורוקה בחשד לקורונה, מבוגרים וילדים, מתבקשים להגיע לכניסת המלר״ד הכללי, להתקשר למספר הטלפון המופיע בשילוט שבכניסה  ולהיכנס לשטח המיון לאחר תיאום, בליווי צוות המיון שייצא לקבלם״.

תגובות

End of content

No more pages to load