• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בהלת הקורונה: רק תלמידים מעטים הגיעו הבוקר לתיכון טוביהו

לא לוקחים סיכונים: בית הספר התיכון הבאר שבעי ש-30 מתלמידיו נתונים בבידוד היה כמעט ריק הבוקר, למרות בקשת ראש העירייה דנילוביץ ''לשמור על שגרה''

תיכון טוביהו בב''ש (צילום: גוגל מפות)

רק תלמידים מעטים הגיעו הבוקר לתיכון טוביהו, ש-30 מתלמידיו נתונים בבידוד, אחרי שנחשפו לקבוצת התיירים מדרום קוריאה, בעת טיול של''ח בתל באר שבע. 3 מורים מבית הספר נבדקו בסורוקה וקיבלו הוראה להישאר בבתים. על אף דברי ראש עיריית באר שבע, אתמול, כי ''באר שבע תשמור על שגרה'', ההורים חשבו אחרת:  מתוך 520 תלמידי בית הספר, כ-30 בלבד הגיעו הבוקר ללימודים. הצוות בבית הספר מבקש להרגיע את התלמידים וההורים, אך מאות תלמידים בחרו להישאר בבית. 

הבוקר נערכת ישיבה מיוחדת בהשתתפות ראש הממשלה, השרים, מנהלי בתי חולים וגורמי בריאות, על מנת להחליט את צעדי ההמשך להתמודדות עם וירוס הקורונה. ההערכה היא שקבוצת הצליינים הקוריאנית, שתשעה מחבריה אובחנו כחולים בקורונה, באה במגע עם מאות אנשים בעת ביקורה בארץ. בבאר שבע הצליינים ביקרו בתל באר שבע ובמלון לאונרדו. בתל באר שבע שהתה קבוצת התלמידים מכיתה ח' בטוביהו, לעת עתה, לא נמסר על אנשי צוות ממלון לאונרדו שקיבלו הוראה להיכנס לבידוד. במסיבת עיתונאים שכינס אתמול בדחיפות משרד הבריאות, מצויין כי חלה חובה לציית לכללי הבידוד, על מנת למנוע את התפשטות המחלה בישראל. במשרד הבריאות מדברים על ''אירוע מורכב''.


תגובות

End of content

No more pages to load