• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הנגב במלחמה: בוטלו הלימודים בנתיבות, שדרות ויישובי העוטף

עשרות רקטות נורו במהלך הערב על יישובי הנגב. בנתיבות, שדרות ויישובי העוטף בוטלו הלימודים. בבאר שבע מתנהלת שגרה

שדרות, הערב (צילום: איחוד הצלה)

סבב לחימה בנגב: עשרות רקטות ופצמ''רים נורו במהלך הערב על יישובי הנגב: שדרות, עוטף עזה. תושבי נתיבות מדווחים כי הם שומעים את קולות הנפץ. הלימודים בחלק מהיישובי הנגב בוטלו, אך לא בבאר שבע. בעיריית באר שבע ביקשו להכחיש ידיעה שקרית, על פיה כביכול אין לימודים בעיר: ''שימו לב, בשעות האחרונות מופצות הודעות שקריות בדבר אי קיום הלימודים מחר. אנו מבהירים כי הלימודים בבאר שבע מתקיימים מחר כסדרם, יש להישאר מעודכנים ולהישמע להוראות פיקוד העורף'', אומר הערב דובר עיריית באר שבע.

בעיריית נתיבות אומרים הערב: ''בהמשך לאירועי היממה האחרונה ועל-פי החלטת פיקוד העורף, מחר יום שני, 24.2.2020 יבוטלו הלימודים בכל מוסדות החינוך בעיר לרבות מעונות יום, גני ילדים, בתי ספר ומסגרות החינוך המיוחד כמו כן, בוטלו הסעות התלמידים במסגרות החינוך המיוחד מחוץ לעיר.  לא תאושר עבודה במפעלים ללא מיגון תקני לפי זמן התגוננות. התכנסויות ואירועים בתוך מבנה ניתן לקיים עד 300 איש. חל איסור על קיום אירועים מחוץ למבנים''.

בעיריית שדרות אומרים הערב:  ''ביטול הלימודים בעיר כולל את מוסדות החינוך המיוחד. תלמידי חינוך מיוחד במוסדות שמחוץ לעיר - ילמדו כרגיל, אלא אם המוסדות באחת הרשויות שגם בהן בוטלו לימודים''.

בינתיים, בעזה, מפקדים בג'יאהד האיסלמי, הורידו הוראה לאנשיהם בשטח שלא לנסוע בכלי רכב ולנהוג בזהירות. חמאס פינה חלק מהמפקדות שלו. אגב, הירי החל רק לאחר שהשליח הקטארי, שהעביר עשרות מיליוני דולרים לרצועה דרך ישראל, עזב את עזה. 

וידאו: שדרות, הערב (צילום: איחוד הצלה)
​​​​​​​


ביישובי הנגב נשמעת הערב ביקורת קשה על תפקודו של שר הביטחון, נפתלי בנט. הסבב הנוכחי החל אחרי שאיש חמאס, שהטמין מטען על גבול הרצועה, נורה ונהרג מאש צה''ל, הובא לשטח ישראל כשגופתו תלויה מכף של דחפור צה''לי. ח''כ עאידה תומא סולימאן, מהרשימה המשותפת, יצא נגד מדיניות ''אגירת הגופות'' של בנט. שר הביטחון, מצדו, מהיר להאשים את השמאל הישראלי במצב.

וידאו: שידור חי שהועבר הערב על ידי תושב עזה


אלה הוראות פיקוד העורך המעודכנות לערב זה:

תגובות

End of content

No more pages to load