• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השר בנט: ''הלחץ על החמאס - דרך איסוף גופות מחבלים''

השר בנט אמר את הדברים בוועידת עיתון ''בשבע''. ''יש הרבה ביקורת שזה נראה לא טוב , תפסיקו לבלבל את המוח, אין דבר יותר הומאני''

צילום: משה ביטון, בשבע

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

שר הביטחון ויו"ר ימינה נפתלי בנט אמר היום, שני, בכנס קבוצת "עיתון בשבע": "יש לנו חובה מוסרית וערכית להביא ולהחזיר את גופות הדר גולדין  ואורון שאול הביתה, אבל לא על ידי שחרור מחבלים רוצחים אלא על ידי לחץ על חמאס דרך איסוף גופות מחבלים.
יש הרבה ביקורת שזה נראה לא טוב, תפסיקו לבלבל את המוח. אין דבר יותר הומני מלאסוף קלפי מיקוח כדי להחזיר את בנינו".

עוד הוסיף: "אנחנו מכינים משהו לשינוי יסודי של המצב ברצועת עזה. אני מאוד מבין את המצב של תושבי הדרום.מגיע להם שקט וביטחון. ביממה האחרונה חיסלנו לפחות 6 מחבלים , אבל לא רק בעזה, אלא התקדמנו לפגיעה במקור הבעיה. הרתעה לא נבנית ברגע''.

על המצב בצפון אמר: "אנחנו המון שנים מנהלים  קרבות טקטיים מול חיזבאללה, חמאס, ג'יהאד איסלמי, אבל היום אנחנו מבינים שמי שמזין את רוב הבעיות הטקטיות שלנו זה איראן. כמו תמנון שראשו יושב בטהרן ושולח זרועות לאמלל אותנו.אני לא מדבר רק על הגרעין האיראני. אנחנו במערכה מתמשכת להחליש ולהתיש  את ראש התמנון ,כדי שפחות חמצן יגיע לזרועות''.

על היחסים עם נתניהו אמר: "אני וראש הממשלה נתניהו מתכחשים אבל בתוך החדר,בדיונים הביטחוניים,אנחנו בעבודה טובה מאוד. ראש הממשלה לא מנסה לפגוע בעבודתי, מאוד הופתעתי לטובה''.

תגובות

End of content

No more pages to load