• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עמותת בית מוריה מקדמת את ערכי המשפחה ברוח היהדות בב''ש

יום המשפחה חל היום ועמותת בית מוריה מודיעה על פתיחת סדנת הורים בבאר שבע, על פי רוח היהדות ומציעה לתושבי ב''ש מגוון סדנאות ואירועים

ערכי משפחה על פי רוח היהדות בב''ש (צילום: דיאגו מיטלברג)

יום המשפחה המצוין היום ברחבי הארץ נועד להזכיר לכולנו להעריך את המקורות שלנו ואת התא המשפחתי הקטן של כל אחד – הורים ואחים. לכבוד יום המשפחה עמותת בית מוריה בבאר שבע, העמותה ששמה לעצמה כמטרה לדאוג לרווחת המשפחה ולקדם ערכי משפחתיות בנגב, מודיעה על פתיחה של סדנת הורים חדשה בבאר שבע.

עמותת בית מוריה בבאר שבע תפתח בשבועות הקרובים סדנה חדשה למען הורים. הסדנה, שתתקיים בשכונה ה', תצטרף לשתי סדנאות קיימות דומות בשכונות רמות ונווה זאב. ההודעה של העמותה הגיעה בכוונה לכבוד יום המשפחה העוסק בערכי המשפחתיות.

במהלך הסדנה, שנמשכת מספר שבועות, ילמדו ההורים על תקשורת ביניהם ועם הילדים, שיח נכון מול הילדים, סמכות הורית, גבולות וכדומה. מעבר לסדנאות העמותה מקיימת גם תכנית לקשישים ברחבי העיר. מדי יום שני, בשעה 10, נפגשים בני הגיל השלישי למגוון הרצאות בנושאים כמו ראייה חיובית, מיצוי זכויות, פיזיותרפיה ועוד.

פרויקט נוסף של העמותה הוא מרכז הטיפול לזוגות. במסגרת פעילות המרכז זוגות עם בעיות בזוגיות יכולים להגיע למפגשים בהם עובדים ומדברים על הקשיים והאתגרים השונים. "מגוון הסדנאות, הקורסים וההרצאות של העמותה בעלות סמלית או ללא עלות כלל ופתוחים לציבור הרחב" סיפרה כרמית מזוז, מנהלת מרכז קישורים להעצמת המשפחה בעמותת בית מוריה. "ערכי העמותה הם בראש ובראשונה קידום ערכי המשפחה ברוח היהדות ומסיבה זו אנו בוחרים להציע לתושבי באר שבע מגוון פתרונות בתחום הזוגיות, המשפחה, הילדים, הזיקנה ועוד. אני מאחלת לכל תושבי העיר יום משפחה שמח ושנדע להעריך את החשיבות של הקשר המשפחתי".


תגובות

End of content

No more pages to load