• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''בטוח שזה הבית שלי?'': ארגון נאיר שיפץ בהתנדבות ביתו של ערירי

אשר ברוך, ערירי בן 54 משכונה ד', חי משך שנים בדירה במצב נוראי, שלא הייתה ראויה למגורים. סיפורו הגיע ליאיר שושן, מנכ''ל ארגון נאיר, בראשות הרב יוסף חיים בצרי. צפו בסרטון המרגש

לא מאמין למראה עיניו: אשר ברוך בבית (צילום: ADvideo)

''אתה בטוח שזה הבית שלי?'', כך שאל אשר ברוך, אדם ערירי בן 54 משכונה ד' בבאר שבע, אשר משך שנים חי בתנאים לא אנושיים, עד שסיפורו הנוגע ללב הגיע ליאיר שושן, מנכ''ל ארגון נאיר בראשות הרב יוסף חיים בצרי. ברוך עבד כל חייו, אך נקלע לקשיים שלא אפשרו לו להחזיק את הבית. חורפים רבים הוא התקלח במים קרים, ישב בדירה שלא הייתה ראויה למגורים.

נאיר הינה ארגון חסד הפועל בבאר שבע. הרב בצרי ייסד תחת העמותה בראשותו ארגון חסד, שמנוהל בידי עוזרו האישי יאיר שושן, שיותר מ-8 שנים היה אחראי ללא מעט יוזמות ציבוריות של חסד ונתינה.

יאיר קרא לבעלי מקצוע לסייע בהתנדבות לשפץ את ביתו של אשר, אשר שוכן בינתיים בבית מלון. ההרתמות הייתה מרשימה. הבית שופץ מהיסוד כמעט - מרצפות, חלונות, כלים סניטריים ועוד. השבוע, אחרי השתיימה מלאכת השיפוץ, אשר הוסע חזרה לביתו ובכניסה לבניין ציפה לו שלט ענקי - ברכת ברוך השב משכניו. 

אך ההפתעה הגדולה הייתה עוד לפניו: כאשר נכנס לביתו הוא לא זיהה את המקום. כבר במדרגות הכניסה לדירה הותקן מעקה חדש. בתוך הדירה היו בנוסף לשיפוץ, רהיטים חדשים, מקרר, מזגן, תנור במלקחת, מתקן מים, טלוויזיה ועוד. הכל חדש ונוצץ. גם חשמל יש לו ודוד שמחמם את המים במקלחת.

בתום העבודות ועם כניסתו לדירה, יאיר שושן תיעד את הרגע בסרט קצר (צילום: #ADvideo)


תגובות

End of content

No more pages to load