• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צוותים ממוגנים נצפו בסרן דב, משרד הבריאות: ''אין הדבקות מקומיות''

צוותים ממוגנים הגיעו הבוקר לבניין ברחוב סרן דב בב''ש. במד''א מסבירים: ''לא יכולים להתייחס לפינוי פרטני מפאת סודיות רפואית של המטופל''

(צילום סלולרי)

צוותים ממוגנים של מגן דוד אדום הגיעו הבוקר לבניין רחוב סרן דב בבאר שבע - ועוררו גל שמועות. צילומי הצוותים עלו כבר לרשתות חברתיות בבאר  שבע. במד''א סרבו לפרט במה מדובר, מפאת ענייני סודיות רפואית של המטופל. ''כל יום מפנים אנשים לבדיקות עם חשד לקורונה'', אומרים במד''א. ''לא יכולים להתייחס לפינוי פרטני מפאת סודיות רפואית של המטופל'', הוסיף עוזר דובר מד''א. 

הצוותים שנצפו בנווה זאב (צילום סלולרי)​​​​​​​

גם משרד הבריאות סרב להתייחס באשר למה מדובר והאם דיירי הבניין, השכונה או אנשים שבאו מגע עם האיש צריכים להיכנס לבידוד. משרד הבריאות הוא הגוף המוסמך לעדכן על מקרים בהם קיים חשש לנגיף הקורונה וגם לעדכן תושבים בצורך להיכנס לבידוד. נכון לרגע זה, לא יצאו מהמשרד כל הוראות לגבי בניין ברחוב סרן דב, או שינוי בהוראות לגבי העיר באר שבע.

בעיריית באר שבע אומרים: ''מבדיקה שערכנו מול ממשרד הבריאות נמסר כי מדובר היה בחשד שווא. החולה חזר לביתו. אין חשד להינגעות בנגיף הקורונה במקרה זה''.

בתוך כך, משרד הבריאות מפרסם הודעה ברגעים אלה: מנכ''ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב אמר כי ''האירוע בשליטה, מספר החולים בישראל מצומצם מאוד ואין הדבקות מקומיות''.

תגובות

End of content

No more pages to load