• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בכירי הליכוד הגיעו לקלפיות בב''ש, ''קלפי הקורונה'' נפתחה באיחור

השר לביטחון בפנים גלעד ארדן הגיע לבאר שבע ונפגש עם צמרת המפלגה בבאר שבע. שמעון בוקר: ''חסר לנו קצת ל-61 - צאו להצביע''

צילום: משה פריאל

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

הקלפיות נפתחו הבוקר בבאר שבע ובנגב, ללא אירועים מיוחדים. בניגוד לשנים קודמות ולמערכות קודמות, אין הפעם אווירת פסטיבל בבאר שבע. רוב המרצת המצביעים היא טלפונית ובאמצעות הודעות מוקלטות ובבאר שבע, עיר ליכודית, התסריט פחות או יותר צפוי מראש.  באר שבעים שתפסנו בדרך אל הקלפי הביעו עייפות ,תיסכול ,יאוש ,מיאוס ואדישות לאחר מערכת בחירות אגרסיבית, במהלכה האלימות המילולית והשיח ברשתות החברתיות ירד נמוך מאוד והיה משותף כמעט בכל המפלגות.

פתקי ההצבעה של קלפי הקורונה (צילום: משה פריאל)​​​​​​​
אנשי מד''א מקבלים תדרוך (צילום: משה תדרוך)​​​​​​​
קלפי הקורונה בבאר שבע (צילום: משה פריאל)

בסבב הבחירות הנוכחיות כמעט ולא נראו שלטים וכרזות לצידי הכבישים ובצמתים ואם כן מפלגת "כחול לבן" ניצחה לפחות בקטע זה. השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיע בשעות הבוקר לבית הספר מקיף רגר ונפגש עם פעילי ועצר לשיחת מוטיבציה.

תוקעים יתד בקלפי הקורונה, שנפתחה באיחור (צילום: משה פריאל)​​​​​​​

כ-5.630 ישראלים שוהים בבידוד בית וזו הפעם הראשונה שבחירות מתקיימות כשאלפים מבעלי זכות ההצבעה נתונים בבידוד . הקלפי הייעודית בבאר שבע ממוקמת בסמוך לאיצטדיון טרנר. כתבנו הפוליטי הגיע בשעה 9:30 לאוהל הייעודי  הגדול.  שעדיין לא היה מוכן לצידו קבוצת אנשי מד"א שעברו הכשרה ישמשו כמזכירי הקלפי היו עסוקים בקבלת הנחיות . הבוחרים מבודדי הבית יכולים להצביע מהשעה 10:00 עד 17:00. לכתבנו נמסר כי הקלפי הייעודית נפתחה באיחור .

וידאו: השר ארדן ובכירי הליכוד בב''ש (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​

תושב באר שבע,  דמות פוליטית ידועה´נמצא בבידוד בית לאחר שחזר מחו"ל. הוא הגיע להצביע אולם נתקל בקושי בגלל האיחור בפתיחה.

שמעון בוקר יו"ר סניף הליכוד בבאר שבע אמר לכתבנו: ''ההרגשה שלי מצוינת יחד עם זה אני מבקש מאנשים לצאת החוצה ולהצביע חסר לנו ממש מעט קולות כדי להגיע ל-61 אני מבקש, לצאת להצביע היום אנחנו נרכיב את הממשלה לא יהיו בחירות רביעיות בעזרת השם.".
​​​​​​​
וידאו: קלפי הקורונה בב''ש (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


גם השר לביטחון פנים ח"כ גלעד ארדן שהגיע עם מצב רוח מרומם אמר לכתבנו: ''התחושה שלי נהדרת האנשים זורמים לקלפיות ואנחנו ננצח.בתשובה לשאלת כתבנו ישנם שמועות על עריקויות למיניהם השיב"כן גם אני שמעתי ותמיד זה טוב שאנשים יחזרו לליכוד זה הבית שלהם''.

תגובות

End of content

No more pages to load