• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מטיילים ואוכלים בעתיקה: תיירות קולינארית בב''ש

סיורים בבאר שבע יציעו למשתתפים פלאפל, בירה מקומית, פיצוחים טריים וסושי פירות לצד סיור בעוגני התרבות של העיר - הכל ב-45 שקלים

תיירים אוכלים אוכל רחוב בב''ש (צילום: עיריית ב''ש)

באר שבע היא עיר של ריחות וטעמים שנחקקו בזיכרון התושבים לצד סצנה קולינארית חדשה, מגוונת ומהטובות שנראו בארץ - כך אומרים בעיריית באר שבע. ''כל זה קורה ברחובותיה הקסומים של העיר העתיקה. כעת, במסגרת אירועי "סופ"ש בב"ש", באר שבע פותחת שעריה בשלושת סופי השבוע הראשונים של חודש מרץ, ועורכת סיורי טעימות, אומנות והיסטוריה בעיר העתיקה המתחדשת של באר שבע'', מסבירים עורכי הסיורים הקולנריים בב''ש.

עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית - מינהלת העיר העתיקה והתיירות, עורכת במהלך שלושה סופי שבוע בחודש מרץ- 6.3, 13.3, ו- 20.3, בהם ניתן יהיה לחוות את טעמיה של העיר העתיקה של באר שבע, לצד תיירות, היסטוריה, תרבות, צבעים, סיפורים, ריחות וטעמים. העיר מציעה למבקרים הרבים שמגיעים אליה מרחבי הארץ והעולם, שלל אטרקציות תיירותיות ותרבותיות, אתרי לינה וקולינריה ייחודיים ואיכותיים מהם ניתן להנות במהלך סופ"ש שלם בבירה הדרומית ובין היתר לחגוג באווירה צבעונית את חג הפורים.

''המוסדות הקולינריים הוותיקים, המסעדות החדשות שיזמי העיר פותחים, טעמי העדות והדוכנים בשוק, כל אלה מעצבים את אופייה הייחודי של העיר העתיקה בבאר שבע. במסגרת סופ"ש בב"ש, יצאו בימי שישי בשעות 09:30 ו-11:00, סיורים קולינאריים מרתקים בעיר העתיקה המיוחדת של באר שבע. בסיור תוכלו לטעום ולראות בעצמכם את מה שיש לעיר העתיקה להציע, תחוו את העיר דרך הטעם הייחודי רק לה ותזכו להבין מהו סוד האווירה הקסומה שבעיר, שמאחוריו עומדים האנשים והסיפורים שמאחורי הטעמים. בין הטעימות השונות תוכלו להנות גם מדוכן פלאפל וותיק ומוכר, מבשלת בירה מקומית, פיצוחים טריים וסושי פירות מתקתק. סיור הטעימות הינו חלק משלל אירועי סופ"ש בב"ש שמתקיימים ברחבי העיר באר שבע במהלך שלושת סופי השבוע הראשונים בחודש מרץ'', מסבירים עורכי הפרויקט.

סיורי הטעימות בעלות של 45 ₪ לאדם (מעל גיל 4) ובהרשמה מראש.
ההרשמה נעשית דרך אתר www.visitbr7.co.il

הסיורים יתקיימו בכל יום שישי במסגרת סופ"ש בב"ש 6.3, 13.3, 20.3 - סיור ראשון יתקיים בין השעות 09:30-11:00 וסיור שני יתקיים בין 11:00-13:30 הסיורים יצאו מגן אלנבי, רחוב העצמאות פינת הרצל בעיר העתיקה.

תגובות

End of content

No more pages to load