• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עדיין יש צדיקות: מצאה מאות אלפי שקלים במזומן - והחזירה לבעלים

חבילה ובה מאות שטרות של 200 שקלים שקל נמצאה ליד רמות ספורטיב בב''ש. המוצאת הישרה, עו''ד זהבית מקונן-צוקרמן, הצליחה לאתר את הבעלים המודאגים - והחזירה את הכסף

הפוסט המקורי (צילום מסך)

אף אחד לא רוצה לאבד מאות שטרות של 200 שקל, בהערכה גסה סכום של למעלה מ-200 אלף שקלים. מצד שני, מי שמוצא, לא תמיד ממהר לדווח. השבוע הועלה בפוסט לרשתות החברתיות בבאר שבע על תושבת העיר, שמצאה שקית ניילון ובה מאות שטרות של 200 שקלים, בהערכה גסה - סכום של למעלה מ-200 אלף שקלים, בחניון של רמות ספורטיב בשכונת רמות בבאר שבע. היא ביקשה מבעלי הכסף ליצור איתה קשר בפוסט ששותף ברשתות המקומיות.

היום יצרה עם ברנז'ה NEWS  המוצאת הישירה, עו''ד זהבית מקונן צוקרמן, עורכת דין עצמאית מבאר שבע, שאף הוסיפה פרטים: ''מצאתי את החבילה ביציאה ממרכז ספורטיב בשכונת רמות. שאלתי אנשים אם נפל למישהו, חשבו שאני עובדת עליהם. מאוחר יותר, אחרי שפרסמתי את הפוסט, התקשר נכדו של אדם מבוגר ונתן לי את הסימנים המזהים  - הקודן של הרכב. הלכתי איתם עד הרכב שחנה במקום אחר והתברר שזהו אכן הקודן''.

עורכת הדין מקונן צוקרמן אומרת שאין סיפוק גדול מזה, להשיב אבידה. ''קרה לי מקרה כזה לפני שנתיים, אמנם עם סכום קטן יותר''.

כפי שסיפרה, כעבור כמה שעות מפרסום הפוסט, נמצאו הבעלים המודאגים מאוד והכסף הושב לא לפני שמי שמצאה ערכה ווידוא מעמיק. מקורבים למשפחתה אישרו באוזני ברנז'ה NEWS את הסיפור. ''היא עשתה מעשה טוב, אבל מבקשת להישאר אלמונית''.

לדבריהם, לא עלה בדעתה של המוצאת לנהוג אחרת, אלא לאתר במהרה את הבעלים. האישה, העוסקת במקצוע חופשי, מוכרת למקורביה כאדם ישר מאוד, אמין מאוד ועם אוזן קשבת לקהילה ולזולת. מי ששמע על הסיפור לא הופתע שכך נהגה. ''כזאת היא. לא הייתה לוקחת שקל לעצמה, לא נחה עד שלא מוצאת את מי שאיבד את החבילה''. בשקית הניילון היו שטרות, מפתח וקודן של רכב וניירות, אבל לא רמז למי זה שייך.

הפוסט המקורי (צילום מסך)​​​​​​​

הבעלים, כך מספרים מקורבים למשפחה, נאנח אנחת רווחה כשנודע לו שהאבידה נמצאה. החבילה נשמטה מתיק הגב שלו, מבלי שישים לב. מן הסתם, עברו עליו כמה שעות של דאגה גדולה.

תגובות

End of content

No more pages to load