• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ילדי צהרוני כיוונים, מחבקים את חיילי צה"ל.

מפקד יחידת סמ"ג 5 במשמר הגבול, רפ"ק מיקי ביטון ,אשר עזר וסייע בכל הפעילות הזאת אמר: "המחווה של ילדי הגן להכין עבורנו משלוחי מנות, להמתין לנו בצורה מופתית ולהתרגש כמו שרק ילדים יודעים - אין לזה מחיר.

קרדיט צילום שלומי אביסידריס

כמדי שנה היום ואתמול הגיעו לוחמי משמר הגבול, יחידת סמ"ג 5 עם המפקדים איתן שדדי אסף בלורי יחידת שחר דרום, פקד טל ישראל, ביחד עם חיילי כיפת ברזל, חיילי אוגדת עזה, מחנה נתן בעזרתו של הרס"ר אורן ארליכמן, קרקל, רוכבי שמים, ברדלס, כפיר, מחנה נתן, בשיתוף פעולה עם ילדי צהרוני כיוונים וסניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע, בעזרתם  של רכזות הצהרונים רחל אזולאי וקרן.

הלוחמים הגיעו לגנים לחגוג מסיבת פורים. הם התקבלו בחום ובאהבה ענקית על ידי הצוות החינוכי של הצהרונים והילדים אשר הכינו ללוחמים "משלוחי מנות".

קרדיט צילום שלומי אביסידריס

מסיבת פורים צפויה להימשך במהלך השבוע הקרוב בו ימשיכו לבקר נציגי יחידות נוספות מצה"ל בגני ילדים. כל גן וצהרון הכינו יחד עם צוות הגן ועזרה מהורי הילדים חבילות שי בו כללו מצרכים וציורים. כל אחד תרם את שלו: ההורים תרמו בכך שהביאו את מצרכים, צוות הגן ארגן קרטונים והוסיף מצרכים נוספים והילדים מצדם ציירו ציורים לחיילים וכתבו ברכות. הילדים והצוות ציידו כל חבילה בציורים בנוסף למצרכים והצטלמו יחד עם שלט ענק - ״לחיילי צה"ל תודה רבה". הצילום הודבק על כל חבילה בשביל שידעו הנמענים מי שלח את החבילות.

קרדיט צילום שלומי אביסידריס

הילדים הרבים ברכו את החיילים חיילי צה"ל יקרים, גיבורי העם! כל תותחן, גולנצ'יק, מגבניק, נחלאווי טייס, ואולי צנחן. באהבה הכי ענקית בעולם שולחים לכם ברכה כל ילדי הגן. אנו, ילדי הגן מודים על שמירתכם בימים ובלילות, באוויר , בים וביבשה הפעילות שלכם עבורנו קדושה. בזכותכם נוכל לגדול בשקט ובשלווה בארצנו הקטנה וכל כך אהובה. ורק תפילה אחת נושא כל אחד בליבו, שכל חייל יחזור שלם ובריא לביתו!!! 

מפקד יחידת סמ"ג 5 רפ"ק מיקי ביטון אשר עזר וסייע בכל הפעילות הזאת אמר: "המחווה של ילדי הגן להכין עבורנו משלוחי מנות, להמתין לנו בצורה מופתית ולהתרגש כמו שרק ילדים יודעים - אין מחיר לתחושה הזאת. החיבור של גני הילדים עם צה''ל, מג"ב ויתר כוחות הביטחון - מהווים תהליך חינוכי מבורך אנחנו שמחים להיות חלק חשוב בפרויקט המבורך הזה.

קרדיט צילום שלומי אביסידריס
"יו"ר מתנדבי יחד למען החייל ציפורה חלפון: " מדובר בפעילות מבורכת שמשתתפים בה כמה גורמים: מתנדבי האגודה, צה''ל וכוחות הביטחון  חברת כיוונים שרתמה לעניין את הצהרונים, מחלקת החינוך של עיריית באר שבע. אנחנו מקווים שיתר הגנים ישתפו עם האגודה פעולה שני הצדדים נהנים, יש כאן מסר חינוכי של נתינה והכרות מקרוב עם צה"ל וכוחות הביטחון בפורים הזה נדאג שכל חייל יידע שהוא לא לבד, ושיש לו את התמיכה מכל העולם, החבילה של כל ילד היא אות הערכה אישית לחייל על כל ההקרבה שלו בהגנה על מדינת ישראל ותושביה, בכל גבולות המדינה ממטולה ועד אילת"

קרדיט צילום שלומי אביסידריס

תגובות

End of content

No more pages to load