• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כינוס בליכוד בב''ש, העיר שתוביל את המאבק נגד הקמת ממשלת גנץ-ערבים

''כל בית שני בבאר שבע הוא מח"ל שבחר בנתניהו. גוש הימין לקח 80% אחוז. מה שקורה עכשיו שהצעקה הגדולה תבוא מבאר שבע .כי כל בית שני הוא ליכודניק ואנחנו לא ניתן לזה להיות ביבי נתניהו ימשיך להיות ראש ממשלה''

בכירי הליכוד בב''ש, הערב (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי 

פעילי סניף הליכוד בבאר שבע היו הערב מוצאי שבת  מרותקים למקלט הטלויזיה כמו חבריהם ב-15 סניפי ליכוד אחרים ברחבי הארץ בצפייה למנהיגם יו"ר הליכוד וראש הממשלה בנימין נתניהו שנתן הצהרה לתקשורת תחת הכותרת "כנס חירום למנוע את גניבת בחירת הציבור על ידי שקרים וחקיקה אנטי דמוקרטית" הוא בחר לעשות זאת  מסניף הליכוד בפתח תקווה .

וידאו: בכירי בניף הליכודבב''ש - תגובות (צילום: משה פריאל)


בפתח דבריו הוא העלה את נושא משבר הקורונה ומיד המשיך בקול תקיף ונחרץ: "הנושא הפוליטי שבגללו אנחנו כאן הערב, הוא גניבת בחירת הציבור על ידי גניבת דעת הציבור באמצעות שקרים וחקיקה אנטי דמוקרטית .הציבור נתן להנהגתי לפני כמה ימים ניצחון מזהיר. במהלך מערכת הבחירות אמרתי שגוש השמאל ו ליברמן  שחבר אליו יגיעו מכסימום ל-53 מנדטים. בפועל הם קיבלו 47 עכשיו גנץ וליברמן מנסים לבטל את הכרעת הבוחר שניתנה על סמך הבטחות מפורשות שלהם על ידי גניבת דעת של הצבור בציניות שאינה יודעת גבולות".

נתניהו גם חשף לראשונה שיו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר פנה אליו  בערב הבחירות שהוא מוכן להסיר את מועמדותו ולתמוך בליכוד בתנאי שנתניהו יאשר תפילות יהודים בהר הבית: "אולי זה נשמע הגיוני אבל אני יודע שזה היה מבעיר את המזרח התיכון ומעלה את חמתם של מיליארד מוסלמים עלינו .אמרתי לי יש גבול יש דברים שאני לא מוכן לעשות כדי לנצח את הבחירות", אמר נתניהו.

וידאו: שידור החירום של בנימין נתניהו, הערב
​​​​​​​


הוא הוסיף והתייחס לחוקים שכחול לבן וישראל ביתנו יוזמות נגדו ואמר: "הציבור יתחשבן היטב עם כל מה שיעשו נגד מה שהוא בחר,כולל קידום חוקים פרסונליים נגדי. מי שפועל בציניות הציבור יראה לו שזה לא ילך לו .מנסים לגנוב את הבחירות באמצעות חקיקה אנטי דמוקרטית אני מבטיח לכם אני לא הולך לשום מקום".

להזכיר כי החוקים שכחול לבן וישראל ביתנו מבקשות לקדם, במידה ויחוקקו, ימנעו משר הנאשם בפלילים להקים ממשלה ויבקשו למקסם את משך הקדנציות הרצופות לראש הממשלה מכהן לעד שתיים ברצף.

זמן קצר אחרי הצהרת נתניהו עלה לשידור יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ. בנאומו טען גנץ כי החליט להקים ממשלה ולמנוע בחירות רבעיות ללא נתניהו: "גמלה בליבי החלטה להקים ממשלה יציבה שתרפא את ישראל מהשנאה והפילוג ותאפשר לכולנו להתקדם .פעם אחר פעם קבעו אזרחי ישראל -תם עידן נתניהו .נתניהו הפסיד ,רוב העם אינו רוצה את המשך שלטונו ,ואת זה העם יקבל".
גנץ גם התייחס לאפשרות חיבור לרשימה המשותפת:"לביבי מותר להתחבר עם טיבי אבל הוא רוצה על זה בלעדיות .
אני אופטימי בסיכויי הצלחתי להרכבת ממשלה בזמן הקרוב,לא אפרט על המגעים כדי למנוע את סיכולם".

עם סיום הצהרתו של נתניהו ביקשתי את תגובתם של בכירי סניף הליכוד בבאר שבע. שמעון בוקר סגן ראש העירייה :"כל בית שני בבאר שבע הוא מח"ל שבחר בנתניהו. גוש הימין לקח 80% אחוז. מה שקורה עכשיו שהצעקה הגדולה תבוא מבאר שבע .כי כל בית שני הוא ליכודניק ואנחנו לא ניתן לזה להיות ביבי נתניהו ימשיך להיות ראש ממשלה הוא לקח את מרבית הקולות ומחנה הימין ניצח בבחירות''.

את אנדרי אוזן, לשעבר סגן ראש עיריית באר שבע וראש המועצה התעשייתית נאות חובב, שאלתי: האם אתה לא חושש למלחמת אחים בפתח?
"אני חושב שאחד הסיבות שבינימין נתניהו יצא הערב בנאום לציבור בישראל זה בדיוק מהסיבה הזאת . ראשית  לעלות את נושא הקורונה ושנית להציג את הבעייה כפי שהיא נמצאת כרגע והיא המהלך המטורף שהצד השמאלי של המפה הפוליטית רוצה לקדם יחד עם הרשימה המשותפת. אם כולם התעשטו אני מאמין שתקום ממשלה ואם לא כולנו צרכים להיות מודאגים."

מימון הרווה יו"ר סניף הליכוד: "אנחנו נמצאים בשעה כזו שאף פעם לא חווינו אותה למרות שיש לנו את הרוב של המפלגות היהודיות ציוניות אנו מתקשים להקים ממשלה ורואים שהצד השני כחול לבן עם ישראל ביתנו שגרם לנו לצאת לשלוש מערכות בחירות ויגרום לנו למערכה רביעית עושים חרם על ראש ממשלה שיש לו כל כך הרבה זכויות על המדינה . אדם זכאי לחפותו כל זמן שאין החלטת בית משפט''. 

תגובות

End of content

No more pages to load